Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fújják fel ennyire ezt...

Miért fújják fel ennyire ezt a baltás ügyet?

Figyelt kérdés
Ez az egész azeri baltás gyilkos ügy egy marhaság. Én megértem, hogy az örmények ki vannak akadva, mert úgy érzik semmibe vették őket. Mi is éreztük ezt elég sokszor és éreztetik velünk ma is, mégsem törődik velünk a kutya sem. Hogy az Orbán milyen miniszterelnöke az országnak azt jól látjuk nap mint nap. Viszont valószínű, hogy az azeriek valamit felajánlottak a baltásért cserébe, amit Orbán elfogadott. Jól tette. Egy valódi vezetőnek ki kell használnia minden alkalmat, főleg, ha rossz helyzetben van az ország amit irányít. A jelen helyzetben engem az se érdekelne, ha egy tömeggyilkos nemzetnek tennénk szívességet, csak adjanak jó sok pénzt. A hosszútávú dolgok a fontosak ebben a játékban és különben is a pénznek nincsen szaga. Itt az ideje, hogy mi is elkezdjünk szarni mindenki fejére, ne csak mások tegyék velünk ugyanezt.
2012. szept. 3. 18:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Eddig a világ 90%-a azt se tudta, hogy hol van Örményország, most meg hirtelen a magyarok testvérei lettek, és az örmény lobbi is erős lett Amerikában :)
2012. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudjuk, ezek mind-mind hazudnak, ugye?

2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem nagy fantázia kell ahhoz hogy elképzeljünk egy fordított helyzetet amiben mondjuk Gyurcsány keveredett volna egy ilyen kiadatási botrányba és hogy az ellenzéki Fidesz hogy felfújta volna ezt, lett volna ebből olyan cirkusz hogy olyat még a világ nemlátott. Hát csak ez jutott eszembe amikor olvastam az előttem írótól hogy felfújták a libsik ezt az ügyet.
2012. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz próbálja el bagatelizálni az ügyet de a világsajtó azért megírja az igazságot.


Az oroszok is beszóltak Magyarországnak az azeri ügy miatt

2012. 9. 3. 15:04|Gazdaság

Az orosz külügyminisztérium közleményben ítélte el Azerbajdzsán és Magyarország szerepét is Ramil Szafarov kiadatási és kegyelmi ügyében.


A tárca közleményében az áll: Oroszország mély aggodalmát fejezi ki amiatt, hogy Baku kegyelmet adott Ramil Safarovnak, és amiatt is, hogy a magyar vezetés úgy döntött: kiadják őt Azerbajdzsánnak".


"Az azeri és magyar vezetés akciói a régiós feszültség enyhítésére tett kísérletek ellenében hatnak" - áll a közleményben.


Szerző: Világgazdaság Online

2012. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Vadkan01 ***** válasza:
29%

nézzük a CIA és NATO oldalról is a dolgot

[link]

2012. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%
más országban is volt már ilyen ... média egyik legpusztítóbb fegyver ...
2012. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
30%
Hogy addig se figyelj a világban zajló fontosabb eseményekre. Amikről a média is csak kussol.
2012. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
Mert jelentősen kikúrtunk örmény testvéreinkkel.
2012. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

"Legutóbb Schiff Andrástól olvastam, hogy azt nyilatkozgatta rólunk, hogy nálunk mekkora rasszizmus, fasizmus , ostobaság van, az emberek 95%-a nem tud angolul, primkók vagyunk..stb."


És azt megkérdezted ettől a Schiff Andrástól, hogy Magyarországon mi a rákért kéne bárkinek is angolul tudnia, mikor nem is az a hivatalos nyelv? Vagy angliában kivétel nélkül mindenki beszél magyarul?

2012. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%
Azért hogy eltereljék az emberek figyelmét a fontos dolgokról
2012. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!