Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fújják fel ennyire ezt...

Miért fújják fel ennyire ezt a baltás ügyet?

Figyelt kérdés
Ez az egész azeri baltás gyilkos ügy egy marhaság. Én megértem, hogy az örmények ki vannak akadva, mert úgy érzik semmibe vették őket. Mi is éreztük ezt elég sokszor és éreztetik velünk ma is, mégsem törődik velünk a kutya sem. Hogy az Orbán milyen miniszterelnöke az országnak azt jól látjuk nap mint nap. Viszont valószínű, hogy az azeriek valamit felajánlottak a baltásért cserébe, amit Orbán elfogadott. Jól tette. Egy valódi vezetőnek ki kell használnia minden alkalmat, főleg, ha rossz helyzetben van az ország amit irányít. A jelen helyzetben engem az se érdekelne, ha egy tömeggyilkos nemzetnek tennénk szívességet, csak adjanak jó sok pénzt. A hosszútávú dolgok a fontosak ebben a játékban és különben is a pénznek nincsen szaga. Itt az ideje, hogy mi is elkezdjünk szarni mindenki fejére, ne csak mások tegyék velünk ugyanezt.
2012. szept. 3. 18:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
Ennél sokkal nagyob dolgok voltak (vannak) amerika és oroszország, vagy kína között (például mikor a kémeket elkapták, meg a wikileakses ügy) de még lehetne sorolni hogy miket csinálnak, mert saját érdekükből az anyjukat is eladnák. És mégis, azokat valahogy nem kiabálják ki ennyire, a tisztességes szent amerikaiak, meg a többiek. Gyurcsányék már körberohanták a fél világot ezzel a hírrel :)
2012. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt pontosan az a baj hogy a pénzről szól minden. Egy baltás gyilkost adtunk ki egy olyan országnak ahol hősként tekintenek rá és persze megkegyelmeztek neki cserébe egy "kis" pénzért. Ezért utálnak minket semmi másért. Oké hogy Orbán ezzel jót akart de azért nyisd már ki a szemed, a mi életünkkel játszik a pénzt szerinted az ország kincstárába teszi? Hát rohadtul nem megy szépen az ő meg haverjai számlájára ennyi. Ezért rágtak be ránk. Azért nem ártana ha tisztában lennél azzal hogy mivan ebben az országban olvasnád NETEN a híreket mert amit a TV és rádió mondd azok kamu hírek, mivel már szinte minden a Fidesz kezében van és őket is pénzelik hogy kicsit módosítsák a híreiket.
2012. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem Gyurcsányék rohangálnak körbe a hírrel, hanem, az örmények. (Jó ha az ember néha híreket is olvas.)


Az örmény lobby meglehetősen erős Amerikában is, és bizony most keményen támadják Magyarországot. Bármennyire is szeretnéd belemagyarázni, ez nem ennek a gyurcsótánynak köszönhető, az örmények magasról sz@rnak a fejére...


Amit most kapunk, azt a JELENLEGI kedves kormányunk küzdötte ki nekünk.


Pedro

2012. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
10%
Nem mondtam, hogy csak Gyurcsányék járják a világot, de ugye ismerjük őket. Ezt most jól meglovagolják, bár szerintem nagy hatással nem lesz
2012. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom, tudjátok-e azt, hogy a baltás gyilkosnak gyerekkorában örmények gyilkolászták a rokonait, ismerőseit. Ezért állt bosszút az örmény fiún.

Azért ez nem mindegy.



Másrészt az örmény miniszterelnöknek tudnia kell, hogy a baltás azért rágott be rájuk, mert örmények ölték meg pár rokonát, szóval kicsit képmutató dolog volt tőle megharagudni ránk.

Haragudjon a saját fiaira, akik megölték a kilencvenes években a baltás rokonait.

2012. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
2%

Biztos , hogy meglovagolják, a ballib értelmiségiek meg politikusok eddig is számtalanszor égettek le minket külföldön. Szinte mniden héten látok vagy olvasok egy iylen hírt. Ebben az egyben a jobboldal toronymagasan jobb tőlük.

Lenéz minket egész Nyugat- Európa miattuk.

2012. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

"Lenéz minket egész Nyugat- Európa miattuk."

Hehehehe....

Jelenleg ha jól látom inkább a nem ortodox törpediktátor miatt néznek le minket. :-D

2012. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

"Miért fújják fel ennyire ezt a baltás ügyet?"


A Fidesznek jól jön, mert nem a gazdasági problémákról beszélnek, az ellenzéknek jól jön, mert lehet szidni a Fideszt. Tiszta haszon, ha mindenkinek jó, nem?

2012. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%

"Hehehe",. Röhögetsz rajta okostóni, csak tudod több ismerősöm él USÁban, Ausztriában, Németországban és amióta a kedves ballib értelmiség és a kedves ballib politikusaink összeszövetkezve tudatosan égetnek minket szinte heti rendszerességgel külföldön, azóta sok külföldinek is megvan rólunk a véleménye, kb. egy cigányorszának tartanak minket.


Legutóbb Schiff Andrástól olvastam, hogy azt nyilatkozgatta rólunk, hogy nálunk mekkora rasszizmus, fasizmus , ostobaság van, az emberek 95%-a nem tud angolul, primkók vagyunk..stb.



Ha kicsit is tájékozott lennél, tudnád, hogy szinte 100%-ban a ballibek csinálják ezt, mindennek lehordanak minket, a népet is, nem csak a kormányt.


Ehhez képest ez a kis beégés Orbánnal most csepp a tengerben.

2012. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Sose tudom eldönteni, ha ilyen kérdéseket olvasok, hogy tényleg ennyire primitív-a a kérdező, vagy szimplán csak provokál. Aztán a legtöbbször kiderül, hogy valami 8-10 éves tette fel a kérdést. Itt is erre gyanakszom. Már egy átlagos kamasz is többet kell hogy tudjon a világról, mint hogy ilyen kérdéseket tegyen fel.
2012. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!