Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ma cigánygyűlölet Magyaror...

Van ma cigánygyűlölet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallani ma Magyarországon, a cigányok szerint üldözik őket megkülönböztetik őket, nem kapnak munkahelyet stb.. a magyarok meg azt állítják a cigányok összeférhetetlenek, bűnözők és nem is akarnak dolgozni. Szerintetek?
2009. júl. 24. 13:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%
Te hol élsz? Egyéb okos kérdés? Nem akarod megkérdezni hogy szerintünk kék-e az ég vagy nedves-e a víz?
2009. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
79%

Még szép, hogy a Magyaroknak van igazuk. Azért nem dolgoznak, mert lusták és a segííílyből is tökéletesen megélnek, meg ki venne fel egy 8 általánossal sem rendelkező embert dolgozni? Tegyük fel, van egy állásod, jelentkezik két ember(tegyük fel, mind a kettő zöld bőrű, csak hogy ne lehessen beleszólni). Az egyiknek érettségije van, a másiknak 5 általánosa. Melyiket vennéd fel?

Igen, összeférhetetlenek, mert bárkit megölnek akár a bögréjéért is(igen, tényleg megtörtént). Ma magyarországon egyébként a magyarok vannak megkülönböztetve hátrányosan és nem a mokkák. Nekem van egy ismerősöm, biztonsági kamerával fel is volt véve, hogy pár cigány megverte egy multiban(!). Elvitték a rendőrségre a felvételt, de még fel sem vették az ügyet, mert cigány volt a támadó, gyakorlatilag elküldték a p*csába.

Nyugodtan lehet lepontozni és beszólni, kedves fajvédők.

2009. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Dehhhogyis!!! Szerintem abszolút nincsen! Én pl ha arra ébredek éjjel kettőkor, hogy az erkélyem alatt üvöltve szidják egymás felmenőit, és agyon verik egymást, akkor általában le szoktam slattyogni, hogy fiúk, legalább ne itt kint már, ugyan gyertek fel egy sörre, beszéljétek ezt meg nálam.... Vagy amikor a járdára sz*nak, meg h*nak, akkor megyek a kis zacskóval, hogy hagyd csak, majd én össze szedem. Vagy amikor a kétszáz kilós cigány asszony úgy lök fel a buszon (ahol még kb 15 üres ülés van), hogy elsőnek üljön le, miután feltápászkodom, még letérdelek a lábához, és könyörgök neki, hogy a szotyi héját a számba dobálja....

Szóval nincs. Mert mitől lenne?

2009. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Na ok, és a gyerekek?
2009. júl. 24. 14:19
 5/44 anonim ***** válasza:
73%
Igen. A cigányok gyűlölik a magyarokat.
2009. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%

Ha röviden akarom magam kifejezni akkor Van.


De nem ennyire egyszerű a kérdés!

Én egy Debreceni jobbik-os aki igazán semleges .

Meg kell értenie a leg elvakultabb rasszistának is hogy bár sok ok lenne gyűlölni őket mint komplett etnikumot, de sehová nem vezet. ( Főleg a kistelepüléseken élők)

Vannak közöttük ilyenek és olyanok is. Persze az arányokkal már már baj van hiszen az teljes etnikumhoz képest nagy a százalékos negatívum. Viszont ha változtatni szeretnénk azt csak úgy lehet hogy a szigorú büntetések mellé a lehetőséget is meg kell adni hogy aki nem a bűnözésből akar megélni az élhesse a maga életét nyugodtan. Az természetes hogy a többségi társadalom hátára nem rakhatóak teherként mert az még nagyobb indulatokat szülne. A megoldás a mezőgazdaság a feldolgozó ip és az építő ip talpra állítása.

Nem lenne nehéz csak megfelelő vezetés kell hozzá , tiszta és nemzeti értékeket követő körültekintő kormányzás.És ha akkor amikor a hozzáadott értékeket nem igénylő munkákból is akad annyi amennyi ezt a sajátos etnikumot is el tud látni létrejön, és a lehetőség adott a számukra is. Nagyon NAGYON szigorúan büntetni.

Természetesen ez nem 1-2 hónap és talán nem is 1-2 év és addig is alakítani kell a btk n ,eltörölni a 20000 es érték határt és bizonyos jellemző bűncselekményeket munkában eltöltött szabadság vesztéssel büntetni.

A börtönökben pedig versenyképes termelő tevékenységekbe kezdeni hogy ne vigye hanem hozza a pénzt a társadalom számára.

2009. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
63%
Mi van velük? Mármint a kölykeikkel? Ugyanaz az is, csak kicsibe!
2009. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Hogy írhatsz ilyet egy gyerekre, hogy "kölykeik"..Az állatoknak vannak kölykei, nem embernek.
2009. júl. 24. 14:29
 9/44 anonim ***** válasza:
71%

Ááááááááááááá, nincs. Láthatod a válaszokból is.


De tényleg, te eddig hol éltél?

2009. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
71%

Hát ne haragudj, Te kérdeztél, én válaszoltam. Számomra a cigány nem ember. Ennyi és pont.

(Egyébként meg az ötéves kis cigánypulya már simán leköp az utcán...)

2009. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!