Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene tenni a Ceglédi...

Mit kellene tenni a Ceglédi magyar lakosoknak, elköltözni?

Figyelt kérdés

A Ceglédi cigánytelepről folyamatos támadások érik a városba befelé vezető utcák magyar lakosat.

Heti akár több alkalommal a szemük láttára vesz el értékeiket, terményeiket és állataikat.

Sőt fenyegetésben és egy két pofonban is van részük.

Feljelentést már hetente tesznek, és a bűnözéssel foglalkozó lakossági gyűlésre is szép számban elmentek hogy a kérdéseiket feltegyék a polgármesternek és a városi főkapitánynak, és megtalálják a megoldást.

A polgármester és a főkapitány viszont el sem ment.

Ezek után hívták a gárdást. A cigányok botokkal karókkal fejszével kardokkal felfegyverkezve fenyegetőztek a fegyvertelen gárdisták és lakosokkal szemben.

A rendőrség a magán területen igazoltatta a gárdistákat és nem árulták el az azonosító számukat.

A cigányok felfegyverezve egy nagy tűz körül gyülekeztek a város határában, és a rendőröknek annyit mondtak "ünnepelnek"! Mire a rendőröl "lapítva elvonultak, sőt a városba így felfegyverkezett cigányok flangálására sem igazoltatással reagáltak, hanem inkább arrébb mentek.



2012. aug. 21. 13:02
1 2 3
 21/30 Sz1u ***** válasza:

18:06 Kérdező


"Nézd, én vázoltam egy konkrét esetet és szerintem teljesen nyilvánvaló hogy ki, kik a hunyók."


Nos, kik a hunyók? Szerinted nem sokkal mélyebb probléma a cigánykérdés, mint hogy egyedi esetekkel gyere? A kérdésedre egyértelműen azt lehet mondani, hogy de a csúnya cigányok már megint mit műveltek. A tehetetlen rendőrség, vagy polg.hiv "természetesen semmit nem tesz a probléma megoldására. Ellenben a segítőkész gárdások pedig mindent megoldottak.


Erre írtam én tömören, hogy menjetek masírozni, mert az mindent megold. Ez a megoldás, nem? Ezt akartad hallani!


"Nem vagy képes józanul gondolkodni, és nem vagy képes levetni az áll liberális álarcot."


Mi köze van ehhez a problémához a liberalizmusnak??? (az "áll liberális" pedig egy szó=álliberális - márt többször így írtad - csak szólok)


"Ugyanis te lesz@rod azokat akiket naponta kirabolnak és megvernek"


Hát ezt meg honnan szoroztad ki? Mindig is azt mondtam, hogy a tettes rohadjon meg a börtönben! Neked ez kevés?


"neked egy a lényeg, hogy az ideológiádat igazolhasd, még ha logikátlan, a liberalizmussal nem össze egyeztethető, és embertelen is."


Szerintem pedig pont az a logikátlan, ahogy a jobbosok hozzáállnak a cigánykérdéshez. Egy ördögi kör, amit művelnek a különböző ilyen-olyan önjelölt gárdák. Semmi másra nem jók, csak arra hogy szítsák a feszültséget.

2012. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#20


Válaszok


1: Nem gyűlölöm az összes cigányt,hisz vannak becsületesek is viszont a cigánybűnözés ellen tenni kell valamit és ugyanúgy kezelni mint a magyar bűnözést


2: Én már eleve hogy gyűlölöm a magyarokat mert ekkora birkák nem léteznek máshol csak itt


Most én is kérdezhetek?Cigány vagy?Mertha igen akkor ezt üzenem neked: Akinek nem inge ne vegye magára


Ha nem vagy cigány akkor nem értem miért véded őket


Egyébként a legjobb barátom cigány.Legjobb barátnőim cigányok voltak.Csak azért mondom hogy lemossam magamról a rasszizmus gyanúját is :D


Sajnos rossz szokásom hogy nem írom oda minden cigányos kommentem mellé "Tisztelet a kivételnek".Tudom hogy így rasszistának tűnök,de nem vagyok papagáj hogy folyton ezt elismételgessem :D

2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
El kell menni a polgármesterhez és törvényesen szétrúgni a seggét, illetve feljelentést tenni a rendőrségen, minden egyes alkalommal, amikor bármi ok van rá.
2012. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van a ceglédieknek, én se szeretem a cigányokat, de Isten ments hogy a jobbikra szavazzak 2014-ben.
2012. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon elegem van a cigányokból. Hatalmas arcuk van de ha szorul a hurok akkor sajnáltatják magukat. Öszinte kérdésem az hogy hány magyar mászott már be cigány kertjébe lopni?? Nem hinném hogy van ilyen! Megértem hogy kibuktak a ceglédiek mikor nem elég hogy szétlopják a várost még tömegesen mennek a magyarokra.

Azért nem szabad elhinni mindent a médiának.

Nézzétek meg hogy rettegnek! Tessék itt a hír ha nem is olvasod el csak nézd meg képet lejjebb!

Nagyon rettegnek ! Szinte megsajnáltad őket mi?

[link]


Ha véded őket ennek ellenére is akkor költözz közéjük!

2012. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Gauldoth ***** válasza:
66%

Én meg azokat gyűlölöm, akik a magyarokat birkázzák, szidják. Szerintem a magyar egy tehetséges, erős, és összetartó nép. És ezt bebizonyította már nem egyszer a történelemben. Másképpen nem lettek volna szabadságharcok, és a török idők alatt elfelejtettük volna, hogy kik vagyunk. Én büszke is vagyok rá, hogy e nemzet sarja vagyok. Az más kérdés, hogy miért nem történik semmi. Azért, mert ha összeáll egy seregnyi magyar, hogy megVÉDje magát, és a jogait, akkor erre az állam és a rendőrök (parancsra) kötelesek úgy fellépni, hogy ez TÁMADÁS szegény elnyomott kisebbség ellen.


Hogy miért védjük a cigányokat? Mert a politikusnak kell a szavazatuk? És mert romákkal foglalkozunk, addig sem a politikával(és ami mögötte van). Mellesleg ki is a miniszterelnök???


(A Jobbik az első párt, aki rájött, hogy ma már többet nyernek azzal, ha maguk mellé állítják, azokat, akik utálják, mint azzal nyernének (talán pár-százezer) szavazót, ha védik őket (és ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak ezért vannak "ellenük"))


Van itt összetartás kérem. Máskülönben nem lenne magyar gárda. Nem lennének azok a cigányok ellen elkövetett csoportos bűneseteket, amiket aztán a média szépen kirak a falra, hogy a " szemét magyarok"


Vendégszeretők vagyunk. Megmondhatja bárki, aki eljön ide, és elmegy egy magyar családhoz. Az más tészta, ha a vendég nemhogy tiszteletlen, hanem egyenesen ellenséges, akkor kitessékeljük őket a területünkről. És ha ehhez áthívod a szomszédot, segíteni is fog (ha magyar). A gond akkor van, a sok vendéghez nem csak a szomszédot, hanem a falu polgármesterét is hívnád, de szerinte kötelessége etetned az ellenséget, különben börtönbe kerülsz. És akkor más szomszédok sem jönnek át segíteni, és így lehet egyedül maradni...


Gondolatmenet vége, remélem sokan egyetértenek.

2012. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Gauldoth ***** válasza:
65%

Ami lemaradt sajnos:


Hogy a politikust leválthassuk, aki miatt van 4 évente van lehetőségünk. Hogy miért szavazzuk meg ugyanazokat? Mert az emberek nagy része (nem csak a magyaroknál) hisz a szónokoknak, és nem ért a politikához. Mi egyszerű emberek nem tudjuk, és nem is akarjuk megmagyarázni, hogyan kell irányítani az országot. Ezért vannak a politikusok. Akik elméletben egész fiatal korukban ezt tanulják. Csak sajnos nálunk a politikus nem az országot akarja irányítani, hanem az adófizetők pénzéből a saját életét a boldogság felé...


Azt már tudjuk, hogy az MSZP nem jó. Azt is, hogy a Fidesz nem is akar demokráciát. Könyörgöm, nem, vagyok szónok, nem tudok meggyőzni embereket, de ha ezt olvassátok, magyarázza már el valaki, hogy miért nem a többiből akarnak válogatni? Szerintem nincs az a rossz ideológia, ami felé ha elindulnánk, ne járnánk jobban, mintha biztosan újra az eddigi rutinos csalók, és tolvajok kezébe adjuk az országot.


Kérek mindenkit gondolja át, és próbáljon meg továbblépni a megszokáson, hogy 2párt politika van, mert amíg nem váltunk irányítást, addig a cigányok mindig szavazótábor lesznek, de jobb esetben is csak leszarják mi van a magyar-cigány ellentét hátterében, amíg az adót befizetik...

2012. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
9%
Emberek szavazzuk meg a Jobbikot, ez mindenki érdeke. (kivéve a bűnözők, politikus bűnözőktől egészen a cigányokig) mert a Jobbik nem egy következmények nélküli párt, retteghet az összes tolvaj mert elő lesznek véve!
2012. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 ncore83 válasza:

Ezek ellen nem lehet semmit sem tenni. Rendorsegi feljelentes semmit sem er, hiaba ir barki bakinek....

Felso körökben, pedig ezek is csak szavazok.

Jobbik sem segitene szerintem.

Szerintem az egyetlen megoldas, hogy fel kell adni mindent, es irany kulfold.Amig meg lehet...

2012. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 ncore83 válasza:

Olvasom, hogy a Magyar osszetarto nap...

Mondjuk feldobta a napomat, regen nevettem ennyire jot. Mar a hideg raz a nagy Magyarsagtol, hogy igen, a haza mindenekelott. A fenet. Nem ismerek meg egy ilyen szethuzo, egymasra köpködö nepet mint a Magyar. Ha valamennyire is osszetartananak mar regesregen nem itt tartanank. Ha megdoglott az en tehenem, remelem a szomszede is megfog. Ilyan a mentalitasuk sajnos nagyon sokaknak. Ami ebben az orszagban folyik az hihetetlen.Polgarmesternek hiaba szol is barki. Leszarja.Az iszik, es lop. El kell menni innen

2012. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!