Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellene tenni a Ceglédi...

Mit kellene tenni a Ceglédi magyar lakosoknak, elköltözni?

Figyelt kérdés

A Ceglédi cigánytelepről folyamatos támadások érik a városba befelé vezető utcák magyar lakosat.

Heti akár több alkalommal a szemük láttára vesz el értékeiket, terményeiket és állataikat.

Sőt fenyegetésben és egy két pofonban is van részük.

Feljelentést már hetente tesznek, és a bűnözéssel foglalkozó lakossági gyűlésre is szép számban elmentek hogy a kérdéseiket feltegyék a polgármesternek és a városi főkapitánynak, és megtalálják a megoldást.

A polgármester és a főkapitány viszont el sem ment.

Ezek után hívták a gárdást. A cigányok botokkal karókkal fejszével kardokkal felfegyverkezve fenyegetőztek a fegyvertelen gárdisták és lakosokkal szemben.

A rendőrség a magán területen igazoltatta a gárdistákat és nem árulták el az azonosító számukat.

A cigányok felfegyverezve egy nagy tűz körül gyülekeztek a város határában, és a rendőröknek annyit mondtak "ünnepelnek"! Mire a rendőröl "lapítva elvonultak, sőt a városba így felfegyverkezett cigányok flangálására sem igazoltatással reagáltak, hanem inkább arrébb mentek.



2012. aug. 21. 13:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%

Na ez már tényleg undorító!Túllőttek a határon!


Annyira nagy a válság hogy már őket is elérte,így már az a rengeteg segély sem elég a töménytelen mennyiségű alkoholra,drogra és mindenféle fegyverekre mint például kés,kard stb így mostmár el is szaporulnak a rablások,verések,gyilkolások


A kormány őket védi így nyugodtan mészárolhatják a magyar népet


KÖNYÖRGÖM!


Miért hagyjuk magunkat?Fogjunk már össze és csináljunk már valamit birkák!Franciaország elküldte őket a jó büdös francba akkor a magyar állam miért nem tudja megtenni?Mert egy undorító nép vagyunk mi is akik nem képesek összetartani NINCS NEMZETI MORALITÁS!

2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Sz1u ***** válasza:

13:25 Kérdező


"Mi lenne ha a kérdésre is válaszolnál."


Pedig a kérdésre adtam pontos és kimerítő választ! Úgyis csak azt akartad hallani...

2012. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Sz1u ***** válasza:
0%

13:30


"Sz1u, legalább valami használható dolgot írnál be, ami SEGÍT is a kérdező problémáján..."


Pontosan azt tettem!



"Én pl. paprikasprayt hordtam, amikor 10en belém kötöttek, az mentette meg az életem"


Hogy Nektek mindig és kifogyhatatlanul vannak ilyen (rém)történeteitek? Nekem miért nincsenek?

2012. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

,,Hogy Nektek mindig és kifogyhatatlanul vannak ilyen (rém)történeteitek? Nekem miért nincsenek?"


Azért remélem, tisztában vagy azzal, hogy ez így ebben a formában elég sértő. Attól, hogy neked eddig szerencséd volt (legyen ezután is), nem kéne gúnyolódni azokon, akiknek nem.


De ha gondolod, megihatunk egy sört Miskolcon az Újgyőrin segélyosztás napján.

2012. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Sz1u ***** válasza:

16:44


"Azért remélem, tisztában vagy azzal, hogy ez így ebben a formában elég sértő."


Ne haragudj, egy kicsit most lehet hogy elragadtattam magam Veled szemben. Két másik topicban is válaszolgattam, ezért volt a nagy hevület. Mivel a neved nincs feltüntetve, akár lehettél volna a másik topicban kommentelő is. Mégegyszer bocsánat!


"Attól, hogy neked eddig szerencséd volt (legyen ezután is), nem kéne gúnyolódni azokon, akiknek nem."


Valóban nem volt még "szerencsém" cigány attrocitáshoz (pedig már meéltem 50 évet :) ), de valószínű, hogy nem is lesz. Nem arcoskodok, nem provokálom őket, emberi hangon beszélek velük.


"De ha gondolod, megihatunk egy sört Miskolcon az Újgyőrin segélyosztás napján."


Gondolom ez egy cigánykocsma. Ha igen, akkor Te miért jársz oda egyáltalán?

Egyébként (minden fellengzősködés nélkül mondom), hogy asszem' állnék elébe annak a sörözésnek, akár abban a kocsmában is. Ugyanis a munkám során hetente többször is előfordulok több ilyen kocsmákban.

2012. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Sz1u ***** válasza:

16:44


Ejh! Az még lemaradt, hogy azért a Te 13:30-as kommented (bár előre bocsit kértél) sem volt kicsit szarkasztikus...

2012. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
58%
Ezek az áldott jó cigányok akik nem tudják miért támadt rájuk a Gárda nem csak a Magyarokat támadják meg ez így hazugság lenne hogy csak őket ugyan úgy megtámadják, megverik azokat a cigányokat is akiket sikerült integrálni. Ahol volt a balhé ott is csak a balhézó cigányok ajvékólása volt a fontos az nem hogy az utca elején lakó cigányok is ugyan úgy rettegnek csak ők nem a Gárdától hanem ezektől a retkektől. Jah igen ezek a cigányok nyírségiek addig ameddig nem kezdték betelepíteni őket béke volt a városba.
2012. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
44%

Na Szlu a nagy cigányvédő barátunk megérkezett!


De kíváncsi lennék hogy akkor is védené e őket ha a cigányok lemészárolnák a családját


Hmmmm érdekes kérdés

2012. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Sz1u válasza:



Nézd, én vázoltam egy konkrét esetet és szerintem teljesen nyilvánvaló hogy ki, kik a hunyók.

Nem vagy képes józanul gondolkodni, és nem vagy képes levetni az áll liberális álarcot.

Ugyanis te lesz@rod azokat akiket naponta kirabolnak és megvernek, neked egy a lényeg, hogy az ideológiádat igazolhasd, még ha logikátlan, a liberalizmussal nem össze egyeztethető, és embertelen is.

2012. aug. 21. 18:06
 20/30 Sz1u ***** válasza:

17:31


"De kíváncsi lennék hogy akkor is védené e őket ha a cigányok lemészárolnák a családját"


Valószínű igen, de a tettest viszont kinyírnám (miután kiszabadult, akkor is).


Visszakérdezek:


1. A Te családod kinyírták, hogy ennyire gyűlölöd őket?

2. Ha a Te családod "fehér" magyar nyírná ki, akkor az egész magyarságot gyűlölnéd?

2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!