Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ekkora divat...

Miért lett ekkora divat szélsőjobbosnak lenni a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Jól megy a propaganda-gépezet. :)
2012. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Mert amit mondanak az jól cseng a füleknek.A dolgok hátterébe ne menjünk bele.

És ők azok akik kimondják,hogy igen is van cigány bűnözés.Mi akik nap mint nap tapasztaljuk ezeknek a mocskoknak a garázdálkodásait.

2012. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem divat kérdés, hanem józan észjárás. Én keresztény-jobboldalinak mondom magam, nem utálok senkit, de azért a magyarság érdekei a legfontosabbak.
2012. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 EagleHUN ***** válasza:
63%

Bocs de erre kérdésekkel kell válaszolnom, amiket szerintem meg fogsz tudni válaszolni magadban és akkor már tudni fogod erre is a választ!


Neked nem lett eleged abból hogy az elmúlt 60-70 évben függetlenül a módszerváltásoktól minden politikus busásan él abból amit a "köz" pénzekből ellop?

Mégis kire szavazzunk ebben a nagy "demokráciában", a baloldalra akik régen és most is loptak, csaltak, hazudtak, ezt a Gyurcsány-Bajnai éra utoljára is csak megerősítette?

Nem furcsa hogy amit a fejesek tesznek mindig törvényes vagy ha kiderül mégsem akkor ejnye bejnyével megússzák, de ha te csak épp hogy mulasztasz hülyére büntetnek, lehet így élni?

Vagy a Liberálisokra akik pl a környezetvédelem vagy egyéb hasznos liberális témák helyett igazán csak a melegek és drogfogyasztók jogai mellett pártoskodnak és persze amellett a joguk mellett hogy ezt utcán megmutathassák a gyermekeinknek/gyermekeidnek a felvonulásaikon?

A jobbközépre(fidesz) szavazzunk akik jobboldalinak/nemzetinek mondják magukat, de csak a (saját) gazdagokat pártolják, aki valóban elvégzi a munkát az le van sz**va most bizonyították az új "munka" törvénykönyvvel?

Melyik hát az az erő/párt aki alkuk és kompromisszumok nélkül akarja az itt élők érdekeit képviselni?

Azért szélsőséges mert nem alkuszik a Magyarok érdekeiről?

Azért szélsőséges mert minden állampolgárt egyenlőnek akar tekinteni a jelenlegi pozitív diszkrimináció eltörlésével?

Megvédheted saját életed és családod jelenleg jogszerűen, bármilyen eszközzel, valamilyen támadás esetén?

Könnyen kapsz munkát és a kapott fizetésből könnyedén megélsz?

Van más reális esélyünk arra hogy a mások/politikusok által felvett és elpazarolt (nem rád vagy rám költött) 20 Milliárdnál is nagyobb államadósságot ne rajtad meg rajtam verjék le?

Elbírnak több terhet a még éppen dolgozók és a gazdaság?


Lehetne még sorolni, de ha a válaszaid többsége nem akkor van egy rossz hírem, te is "szélső jobbos" Hungarista=Hazafi vagy!

2012. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Ébred már az oroszlán !!!
2012. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nos,én arra gondoltam,hogy ezek a taknyosok fehér fűzős bakancsban,nadrágtartóval,mit verik a nyálukat itt,és a közösségi oldalon...ez a menő mostanában?Ja,persze nem féltik a bőrüket,mert az utcán "civilben" járnak,vagy csapatban.Engem marhára bosszant mikor az ilyenek akarnak kioktatni,pl itt,ráadásul arctalanul,név nélkül.
2012. aug. 18. 19:43
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Hát drága arany cuncimókus tündérbogár!

Aztán miért nem mégy oda pár ilyen fehér fűzős-bakancsos, nadrágtartós fazonhoz, hogy megérdeklődd a világnézetüket?


Miből gondolod, hogy vannak egyáltalán ilyenek, főleg jelentős számban, ha - ahogy állítod - utcán "civilben" járnak?


Ezzel az erővel félhetnél a rézfaxú bagolytól is, mert gyerekeket riogatnak velük, volt már aki látta, vagy ismert olyat, aki látta, de az utcán nem jön szembe. Lehet, hogy civilben sima, átlagos fülesbagoly.


A szélsőjobbosnak lenni = fehér fűző, fekete bakancs, nadrágtartó.

Hát istenkém... van ennél hülyébb divat is.

Viszont ledöbbentem, hogy a szomszédbácsi konkrétan szélsőjobbosnak öltözve jár trágyázni.... Te, megyek megnézem, van-e fekete, barna, meg tarka tyúkja, vagy csak fehérek...

2012. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Mert könnyen emészthető,egyszerű válaszokat kínál a világ komplex problémáira.Az értékrendje akárcsak a fiataloké fekete-fehér. Vannak a jók (vagyis ők) és a rosszak (a maradék) Persze a feketének különböző árnyalatai megjelenhetnek de ennyivel ki is fújt.
2012. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem divat kérdése,hanem józan ész.
2012. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 EagleHUN ***** válasza:
100%

Ja hogy bizonyos fiatalok öltözködésére akartál kérdezni és nem a politikai beállítottságukra? Akkor miért a politika és nem a szépség divat kategóriába tetted? Na mindegy...


Nos szerintem sok köztük aki valóban csak divatból öltözködik így, illetve akik ideológiailag sem mindig vannak tisztában a dolgokkal, hogy tulajdonképpen mit is akarnak képviselni.

Szerintem fölösleges sallang és magamutogatás, nem a ruha teszi az embert hogy a közmondást idézzem.

Valószínűleg azért lett ekkora divat mert a vízcsapból is jobboldal és a baloldal harca folyik, és tartozni akarnak valahová, így találtak baráti kört, ahova elmenekülhetnek otthonról...

(Na ezt a szálat meg fejtegesse tovább egy pszichológus, hogy miért és miért így, hogyan...)


Szerintem a baloldalon és a liberálisoknál is vannak ilyen divat fiatalok (Pl: punkok, emók, rapperek...)

Azok eddig még nem tűntek föl neked az utcán, villamoson, metrón stb...talán valami bajod van a szélsőjobbal, hogy hátrányosan megkülönbözteted őket?... >O XD

2012. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!