Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nagy divat utálni...

Miért olyan nagy divat utálni a zsidókat?

Figyelt kérdés
Nem provokáció, 16/f vagyok, nem nagyon vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal, csupán érdekel. Nekem személy szerint nincs bajom velük, szerintem egyedül a cigányokkal van baj. De a zsidókat miért utálják olyan sokan?
2011. dec. 22. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
amúgy faszán csinálják a dolgokat, én azért egy két dolgot változtatnék:D
2011. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Én személy szerint nem utálok kollektíve semmilyen népcsoportot, csak tudom, hogy a zsidók mozgatnak majdnem mindent a pénz világában ( jó érzékük van hozzá, pénzrontás, deviza stb..) ezzel kicsesznek velünk, amelett a média urai-> NÉPBUTÍTÁS! De azért mert a (nem vallásos) nagytőkés zsidó arisztokrácia ezt csinálja, azért nem utálom a sarokról a Grün nénit, mert 5 ft-al drágábban adja a kenyér kg-ját :) Ők zsidók :))) :D EZ AZ UTÁLAT EREDETE...kizsákmányolnak és butítanak minket..

Cigányok? :))

Ők csak bábuk a sakktáblán

zsidó befolyás -> kormány-> segély a cigányoknak-> nem melóznak..lopnak stb..-> a magyaroknak elege lesz ..(rasszizmus???) -> polgárháború..-> sakk matt-> Új-Izrael a Kárpát-medencében....

2011. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha valóban érdekel,miért ennyi indulat,

ajánlom Tábor Béla: A zsidóság két útja c. könyvét (könyvtárban megtalálod, vagy itt:

[link]

2011. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem utálom őket, bár nem is rajongok értük.

A nagyrészükről meg sem mondanád hogy zsidó, és éppen olyan átlagos életet él mint a nem zsidók nagyrésze.

Ha vallásos akkor a szokásaik miatt "amik szigorúak" egy kicsit küllöncnek tűnhetnek.


A cionista zsidókat nem tekintem embernek.

A holobusiness-t gyakorló zsidókat még féregnek sem tekintem.


A pénz és a bank világban pedik a keresztény kultúra miatt honosodtak meg nagyszámban, ahol a kamat tiltott volt. Az meghogy mindenüvé az övéiket nyomják be, és bizonyos helyeken szinte csak zsidók tevékenykednek, az a különös sok tradícióval rendelkező kultúrájukkal van kapcsolatba. Pld A 1920as években hogy viszonyúlt egy nem zsidó ahoz hogy nem dolgozik mert sabesz van? De számtalan hassonló szokásuk van, amit a kívülálló nem igen ért, vagy díjjaz. Az az, jobban egymásra voltak utalva mindíg is mint más népcsoportok, arról nem is beszélve hogy egy világban szétszórt népről beszélünk.

Az az, mindíg is keresték egymással a kapcsolatot.


Mindazonálltal nem kedvelem sőt rühellem az imperialista, mindenki kihasználó, más vállán taposva a csúcsrajutó embereket. Az hogy köztük sok a zsidó.... hát istenem.

2011. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem csinálnának semmi rosszat, akkor nem lenne, semmi probléma sem velük.

Hitler, meg középkoriként viselkedett. Nem ő kezdte el utálni a zsidókat, illetve nem, a nemzeti szocializmus volt az első ilyen a történelemben. Csak most, a náci kártyát hangoztatják ezerrel, mert a gój, már lejárt szöveg.

Amúgy is, meg kell tanulni, hogy nincs olyan, hogy kiválasztott nép. Ezt csak ők hangoztatják így, senki más. Farizeusok kezdték el ezt, még az ókorban.

2011. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A világon az összes nagytőke az ő kezükben van. És náluk nacionalistább nép nincs a világon. Aki nem zsidó, azt ők csak bábnak, gójnak tartják, akin szabadon át lehet gázolni. Senki, és semmi nem számít nekik, csak a saját meggazdagodásuk.

Én konkrétan nem utáltam őket, de Angliában zsidó negyedben voltam au-pair, és elég cifra dolgokat hallottam. Tényleg senkit nem vesznek emberszámba, aki nem zsidó.

2011. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

szerintem ez az oldal ne megfelelő arra, hogy tájékozódj erről a kérdésről kérdező, mert itt olyan szintű elvakultság és hülyeség folyik, ami sehol máshol


(az eddigi válaszadóknak: fölösleges mondani, hogy akkor vitatkozzunk, mert veletek úgysem érdemes)

2011. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Egyébként csak egy olyan népcsoportot mondjatok, mely nem akar átgázolni a másikon...

ilyen az emberi faj, bár ezt ti úgysem akarjátok megérteni és nem is fogjátok.

2011. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert egyszerűbb a zsidókat hibáztatni mint felelősséget vállalni a tetteidért.
2011. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
68%
Divatból ne utálj senkit!!! Majd mikor eljön az ideje te is tudni fogod kit és miért.
2011. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!