Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telefonadót tényleg áthárítják?

A telefonadót tényleg áthárítják?

Figyelt kérdés

Én 30-as vagyok, de még semmi üzenetet, sms-t, se semmit nem kaptam az adóval kapcsolatba, ez hogy lehet?

Választ várok ! Inkább a ballibek véleményére vagyok kíváncsi!!

Mi a helyzet a naaagy telefonadóval? Tényleg a szolgáltatók fizetik?

Az én válaszom: IGEN!


2012. aug. 4. 10:40
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
A stadionok pedig uniós pénzekből épülnek.
2012. aug. 4. 11:40
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Rád még fideszesként is azt mondom: nagyon h***e vagy!
2012. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

"De NEM hárítják át! Basszus már! Hát..nem igaz h nem értitek"


Miért nem hárítják át????

Ők is megmondták, hogy áthárítják, ugyanúgy mint a bankok. Egyedül a fidesz hangoztatja a saját hülyeségét. Most, hogy a fidesz valamit ígér még nem igaz. Egy közgazdász jól megmondta: "Orbán ekkor döbbent rá, hogy semmi értelme a gazdaságot rendbe tenni, egy önálló egzisztenciával rendelkező vállalkozó ugyanis oda szavaz, ahova akar, a tömegeket viszont könnyen lehet befolyásolni." - tehát csak ígérgetni kell a tömegnek valamit, plusz nagy szavakat és ideológiákat kell szajkózni, és akkor meglesz a szavazata...


Ne legyünk már ennyire elvakultak. Mikor hiszed el, hogy áthárítják? HA maga Orbán mondja ki? Erre várhatunk. A megszorításokat is tagadja, de mindannyian tudjuk, hogy azok vannak.

2012. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"De NEM hárítják át! Basszus már! Hát..nem igaz h nem értitek"


Nem, valóban nem...

Teljesen véletlen, hogy minden szolgáltató, PONT ugyan akkor emeli fel az árait, pont annyival, hogy neki ne jelentsen plusz kiadást az adó...

Ááá, ez biztos csak valami véletlen lehet...

2012. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Elszomorító, hogy ilyen, alapvető összefüggéseket nem értő, szemellenzős emberek élnek az országban, és 2014-ben boldogan fognak szavazni a Fideszre...


Nyelvtanulás, kivándorlás, nyelvtanulás, kivándorlás, nyelvtanulás, kivándorlás...

2012. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, akarom mondani te címzetes egyetemi docens! Szeptember 1-től a T-Mobile is emeli az előfizetési és percdíjait. Bővebb infó itt:

[link]

2012. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg áthárítják.
2012. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"A stadionok pedig uniós pénzekből épülnek."


Hogy mondod kérlek? Akkor az én pénzem hová tűnik folyamatosan? Abból csak az Audik cserélődnek?

2012. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Államadósság csökkentésre megy az adó jórésze, odakerül.
2012. aug. 4. 15:44
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
egy lófaszt megy arra. inkább az 500 milliárdos rés befoltozására kellenek ezek a kibebaszott adók...
2012. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!