Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telefonadót tényleg áthárítják?

A telefonadót tényleg áthárítják?

Figyelt kérdés

Én 30-as vagyok, de még semmi üzenetet, sms-t, se semmit nem kaptam az adóval kapcsolatba, ez hogy lehet?

Választ várok ! Inkább a ballibek véleményére vagyok kíváncsi!!

Mi a helyzet a naaagy telefonadóval? Tényleg a szolgáltatók fizetik?

Az én válaszom: IGEN!


2012. aug. 4. 10:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

De legalább Matolcsy nem tadadja, hogy nekünk kell fizetni:

[link]

2012. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 asmosys ***** válasza:
100%

"Mindegy, akkor is ballib hazudozások amiket itt írtok...HVG, INDEX, ORIGO, NOl, 168óra szócsövek... :D"


Meg különben is, a Te apukád az erősebb!

Miért nem a strandon dömperezel inkább? Ekkora elméhez, az illik jobban.

2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

A voda a legszarabb szolgáltató, ez tény, nem csoda, hogy ebből van a legkevesebb.


Privátbankár, Stop....ezazzzz, méég!!

Még egy kis ballib figyelőnet, meg hir24, ATV meg népszava, és lassan meg is lesz a kormányellenes médiakollekció! :DD

2012. aug. 4. 11:28
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

"Privátbankár, Stop....ezazzzz, méég!!

Még egy kis ballib figyelőnet, meg hir24, ATV meg népszava, és lassan meg is lesz a kormányellenes médiakollekció! :DD"


Jól van abbahagyhatod. Neked minden oldal ami nem a fidesz hazugságát mondja az ballib. Honnan másoljunk? Hírtv? Ők nem írják le.


De miért lenne hihetetlen, hogy áthárítják???? Mert a fidesz nem ezt ígérte? Kérdem én, hogy a fidesz nem szokott hazudni? De is nem is kicsit.

2012. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te azok közé tartoztál ha jól sejtem, akik szerint a nemzet töltőtollának nem kellett volna lemondania, ugye?
2012. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel gyurcsány is otthagyhatná a politikát, amiket csinált!!! és neki sincs meg a szakdolgozata!!!
2012. aug. 4. 11:33
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
HA a fideszes médiában egyes dolgok nem jelennek meg akkor az már nem is igaz. Bárhonnan másolunk akkor az máris balliberális.
2012. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mit vársz? Éljenezzük Orbánt mert egy újabb adót találtak ki, amit természetesen áthárítanak ránk?

Kell a pénz a felcsúti stadionra.

2012. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
De NEM hárítják át! Basszus már! Hát..nem igaz h nem értitek
2012. aug. 4. 11:40
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!