Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telefonadót tényleg áthárítják?

A telefonadót tényleg áthárítják?

Figyelt kérdés

Én 30-as vagyok, de még semmi üzenetet, sms-t, se semmit nem kaptam az adóval kapcsolatba, ez hogy lehet?

Választ várok ! Inkább a ballibek véleményére vagyok kíváncsi!!

Mi a helyzet a naaagy telefonadóval? Tényleg a szolgáltatók fizetik?

Az én válaszom: IGEN!


2012. aug. 4. 10:40
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Én nem kaptam se sms-t, se semmi mást.

Lehet, nekem a cégem állja az adót? :) :O mint plusz "kafetéria?"" van ilyen végülis

2012. aug. 4. 11:03
 12/43 Sz1u ***** válasza:
100%

Pannonos vagyok és én már kaptam értesítést (2012.05.24-én), hogy módosultak a tarifák.


Kérdező!

Borzasztó rossz lehet Neked szemellenzővel élned. Annyira bájos, hogy az ilyenek (mint pl. Te) minden szart elhisztek (benyeltek) drága kormányunknak (Selmeczi Kiflitolvaj Gabcsinak meg főleg).


Ha szó szerint nézzük, akkor igazad van, mert valóban a szolgáltatók fizetik be az államkasszába a pénzt! Ám azt a pénzt fizetik be, amit előtte Tőled beszedtek!


Benyelted a kommunikációját a tranzakciós díjnak is?

2012. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nehéz eldöntenem, hogy a kérdező 1: debil 2: fideszes pártkatona 3: troll 4: is.

Persze hogy "áthárítják", de még a szó sem jó, mert erős negatív mellékzöngéje van. Egyszerűen, miután profitorientált vállalkozás, árat emelnek, hogy ne csökkenjen a nyereségük. Ami teljesen érthető, mert nem szerelemből csinálják, amit csinálnak.

2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

De vannak cégek, melyek átvállalják a dolgozótól. Olyan mint valamiféle kafetéria.

Ugye ezt azért nem tagadjátok? Mert én tényleg semmi üzenetet nem kaptam, tehát ezek szerint nekem fizeti a cégem a telefonjaimat, jó, mi? :)

2012. aug. 4. 11:12
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem kaptam se sms-t, se semmi mást.

Lehet, nekem a cégem állja az adót? :) :O mint plusz "kafetéria?"" van ilyen végülis"


Mint olvastam te is t-mobilos vagy. Én is, viszont én kaptam nem egy sms-t. Abba nem azt írják, hogy átterheljük a telefonadót, hanem, hogy módosulnak a díjjak. További részletek a honlapukon.

2012. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor is ballib hazudozások amiket itt írtok...HVG, INDEX, ORIGO, NOl, 168óra szócsövek... :D
2012. aug. 4. 11:14
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nem etetem a trollt, de kiábrándító, kikkel kell egy országban élnem.

[link]

2012. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ha szó szerint nézzük, akkor igazad van, mert valóban a szolgáltatók fizetik be az államkasszába a pénzt! Ám azt a pénzt fizetik be, amit előtte Tőled beszedtek! "


ÉS ez a lényeg. A fidesz nem közvetlenül akarj az embereket megszorítani.


"Ugye ezt azért nem tagadjátok? Mert én tényleg semmi üzenetet nem kaptam, tehát ezek szerint nekem fizeti a cégem a telefonjaimat, jó, mi? :)"


AZt azért kétlem, hogy a céged átvállalja. HA csak nem céges a telefonod, vagy alapból ők fizetik a számládat.


Ezt nem lehetne megoldani. Nem fogják külön számlán vezetni. Max csak fizetés emelést tudnának adni.

2012. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező hívd fel a 1730-at ott majd elmondják hogy változnak az árak. De amúgy mindenki kapott már sms-t a t-mobile-tól.


Egyébként azért hárítják át mert ezek profitorientált cégek és nem a máltai szeretetszolgálat.

2012. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegy, akkor is ballib hazudozások amiket itt írtok...HVG, INDEX, ORIGO, NOl, 168óra szócsövek... :D"


Hát persze. Az nem lehet, hogy a kormány ismét hazudott? Nem ez lenne az első és utolsó.


Ha a társaságok is megmondják, hogy áthárítják az akkor se igaz? Ugyanúgy mint a bankoknál. Megmondják, hogy áthárítják, de erre jön a fidesz, aki elkezdi ismét adni a hülyeségeit.

2012. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!