Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi jó a liberalizmusban?

Mi jó a liberalizmusban?

Figyelt kérdés

Mi benne a jó? Miért baj ha népemet előbbre tartom mint mást?

Miért baj ha nem szeretem a homoszexuális embereket?


2.

Halottam a gender-ideológiáról, vagy mi ez.

Szóval a gyerekeinket semleges neműre akarják nevelni.

Ki hallott már ekkora hülyeséget? Mintha a gyermekemet potenciális terroristává nevelném.



2012. aug. 1. 17:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%
A sok idiótának hiába magyarázod,ha a TV-ben is ezt látják mit vársz???
2012. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

Amiről te beszélsz az a neo-liberalizmus.Én ellenzem az efféle dolgokat.


A valódi liberalizmus egészen más eszme , semmi köze a drogokhoz meg a szexualitáshoz. Technológiai fejlődés , szabadelvűség, szellemi fejlődés , műveltség növelése a célja.A legnagyobb magyar Széchenyi István is liberális gondolkodó volt.A valódi liberalizmus részben nacionalista eszme is hisz a nemzetedet akarod jobbá , fejlettebbé , gazdagabbá tenni.


Ne mocskold be a liberalizmust a neo-liberalizmussal.

2012. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Az a jó benne hogy tiéd a választás szabadsága. Megteheted hogy szeretsz vagy nem szeretsz valakit, amíg a "másik oldalon" kötelező valakit szeretned vagy utálnod. Ha kilógsz a sorból mehetsz Szegedi után. A liberalizmusban lehetsz önmagad.
2012. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

1.

a, Alapból nem rossz de gyakori mellékhatása a rasszizmus abba meg mi olyan jó?

b, Nem kell szeretni őket csak ne utáld. HA én nem szeretem a kék suzukit attól még nem fogom széttörni másét.


2.

Szerintem nem sok liberális gondolja ezt helyesnek, mindenhol vannak hülye szélsőségesek.

Bár a nemtelenséget nem tudom,hogy kötötted össze a terrorizmussal, de egészségedre.

2012. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Az a jó benne hogy tiéd a választás szabadsága. Megteheted hogy szeretsz vagy nem szeretsz valakit, amíg a "másik oldalon" kötelező valakit szeretned vagy utálnod. Ha kilógsz a sorból mehetsz Szegedi után. A liberalizmusban lehetsz önmagad.



Ez nem igaz!!!!!!

Ha én megyek az utcán horogkeresztes zászlóval, az emberek furcsán néznének, és bekiabálnának.

Ha nem szeretem a homoszexuális embereket, máris neonáci vagyok.

Ha zavar hogy a cigányok ennyit bűnöznek, és én szóvá teszem rasszista vagyok.

2012. aug. 1. 17:47
 6/32 anonim ***** válasza:
41%

az a "jó" benne, hogy szabadon, következmények nélkül keverheted össze a hogyan-t a miért-tel.

lásd: az emberek többsége azt kérdezi, hogy "hogyan kellene visszaszorítani bizonyos bűncselekmény-típusokat?"

A liberális viszont azt kérdezi, hogy "miért kellene visszaszorítani..."


A liberalizmus egyébként az egyik legönzőbb és kitaszítóbb, mivel az egyetemes értékek egy részét kisajátítva önmagát tekinti ezek egyedüli letéteményesének, és ez alapján jogot formál arra, hogy mindenki számára előírja a követendő értékrendet.

A liberális szerint a vélemény szabad. Viszont ha nem értesz egyet a liberalizmussal, akkor leszel náci, rasszista, fasiszta.

2012. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
6%

Magyarországon nem veszik komolyan a szabadságot.


De a jenkilandban vagy Japánban viselhetsz horogkeresztet mivel a törvényeik nem tiltják.

2012. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
16%
ami ma folyik, inkább neoliberalizmus, mivel liberalizmus régóta van itthon leginkább 90 óta. A túlzás mindenben rossz. Pl mai napig vannak feministák, mikor egyenlő jogaik vannak már évtizedek óta. A melegek sincsenek kirekesztve, nincsenek joghátrányaik sem semmiben (jó nem házasodhatnak, de mivel a házasság szentsége többezer év óta ffi-nő egységét jelenti, nem támogatom) A semleges neműségről meg a többi agyament baromságról már nem is szólva...
2012. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%

"Ha én megyek az utcán horogkeresztes zászlóval, az emberek furcsán néznének, és bekiabálnának.

Ha nem szeretem a homoszexuális embereket, máris neonáci vagyok. "


De miért kell egyből szélsőségekben gondolkozni? Horogkeresztes zászlóval is kevesen járkálnak mg az utcán se hallok sokmások után kiabálást.

Ha nem szereted a bu zikat, nem vagy neonáci. Kb több millió ember van ebben sz országban, aki a kettő közt van. A világ nem fekete és fehér. És a semleges nemű emberek se terroristák. Kiforgatják a nézeteidet, ne hagyd magad.

2012. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
2%
a liberálisok a rasszizmusra még több rasszizmussal válaszolnak ez az igazság
2012. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!