Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz miért nyitja ki a...

Fidesz miért nyitja ki a hátsó kapuját az oroszoknak, Magyarországra könnyített bejutásként az esetleges kémeknek, terroristáknak?

Figyelt kérdés

Nincs elég orosz kémbotrány már itthon?

Szijjártó angolnát meghazudtoló módon bújik ki a válaszok elől.



ma 13:03
A kérdező szavazást indított:
Minél több orosz kém van Mo-n, a fidesznek annál jobb.
Hazaárulásban mindig a fidesz az első.
Passz
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Provokatív kérdés, jelenteni kell!
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeség.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A fidesztől minden kitelik.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy nem vagyok képes végighallgatni ezt a rohadékot, egyszerűen nincs gyomrom hozzá.

De, úgy gondolom, hogy ammikor már a schengeni tagságunk megszűntetéséről beszélnek és a szavazati jogunk felfüggesztéséről, többek között a letelepedési kötvény 2 végett, akkor lehet, hogy fel kellene tennünk a kérdést magunknak, hogy biztos, hogy mindenki más a helikopáter és mi vagyunk a normálisak? Én nem tudom, hogy meddig lehet ezt húzni bűntetlenül.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, ez egy szokásos hazugság. Semmiféle kémeknek nem nyitottak utat. Nincs megtiltva orosz állampolgárok belépése az országba, soha nem is volt. Egyszerűen odamennek a határátkelő helyhez vagy leszállnak repülővel, bemutatják a papírjaikat és jöhetnek.

Oroszországból most vízummal lehet beutazni. A vízumhoz kell:

"vízum kérdőív

útlevél

1 db igazolványkép méretű színes fénykép

utazási egészségbiztosítás

beutazás céljának igazolása

anyagi fedezet igazolása"

[link]

A Nemzeti Kártya, ami könnyített beutazási lehetőséget ad és ami miatt most megy a hiszti:

"Szükséges dokumentumok

érvényes úti okmány

lakhatást és megélhetést igazoló dokumentumok

tovább-vagy visszautazást költségeit biztosító anyagi fedezet meglétének

egészségbiztosítás meglétét igazoló dokumentum

tartózkodási célt igazoló okirat (foglalkoztatási jogviszony létesítésére irányuló előzetes megállapodás, foglalkoztatási jogviszonyt igazoló irat)"

[link]

Semmivel sem kérnek kevesebbet azonosításhoz, mint amikor vízumot igényel valaki a schengeni területre Oroszországból.

A különbség annyi, hogy most 21 napban van megszabva a hivatal eljárásának ideje, a vízumkérelmet 15-45 nap között bírálják el.

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Köszönöm a 6-os válasznak, hogy rendet rakott a fejekbe.

Én se voltam ezzel tisztába, csak infomráció morzsák jutottak el hozzám.

Mostmár biztos, hogy ebben semmi kivetnivaló nincsen, és pusztám politikai céllal felkapták ezt az ügyet, hogy hasznot generáljanak belőle.

Gusztustalan ez a mai politika, olyan szinten megy a megtévesztés, hogy az ember már azt se tudja merre van fejjel előre.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!