Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van még aki...

Szerintetek van még aki komolyan veszi ezeket a bugyuta lejáratásokat Magyar Péterrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most ez fog menni napi 10 cikkben és 20 híradásban. Szerintem már a fideszesek is unják. Ki kíváncsi erre?
ma 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

Fordítva ülsz a lovon. :)

De nem baj, majd egyszer rájössz. ;)

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
#2 nem tudsz logikusan gondolkozni az a te bajod.
ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. Nem tudom mire gondolsz. Soha nem értettem a fideszt miért ilyen szánalmas egybites a kampánya. Az én szememben csináltak jó dolgokat is. Ellenzéki sem vagyok, de ez nagyon az alja..
ma 13:15
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Igen, én beveszem, mert pont ugyanezt látom MP stílusában. Abszolút hihető amit mondanak róla...
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
3 millió Fidesz hívő.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
#6 Szerencsére annyi már nincs. Már 2 millió alatt van az összlétszám és hónapról hónapra csökken. Az ilyen cikkek segítenek abban, hogy az ember megutalja a fideszt.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a lényeg, hogy mennyire bugyuta, meg ki kíváncsi az éppen adott témára, hanem hogy folyamatosan sulykolva legyen, hogy magyar péter szar, gonosz, béna, buta, alkalmatlan, stb, stb... Így működik a propaganda. Ha az egyik téma lecseng, akkor majd jön a következő. Mindegy mennyire banális marhaság, csak a folyamatosság a fontos.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Az a bohóc saját magát járatja le,nem kell ide más
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Megsértettem szegény Fideszeseket?
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

#8 "Nem az a lényeg, hogy mennyire bugyuta, meg ki kíváncsi az éppen adott témára, hanem hogy folyamatosan sulykolva legyen, hogy magyar péter szar, gonosz, béna, buta, alkalmatlan, stb, stb... Így működik a propaganda."

Pont ugyanezt állítottátok amikor MZP volt az ügyeletes messiás, az előtt meg amikor a korábbiak.

A valóság meg minden esetben az volt, hogy az ellenoldalnak nem kellett csinálnia semmit, a figurák önmagukat járatták le. Csak hagyni kellett őket beszélni, szerepelni, majd bemutatni mindenkinek mit csináltak, mit mondtak.

Talán legközelebb ne a szemétből keressetek megváltót magatoknak!

ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!