Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor kész átadni a...

Orbán Viktor kész átadni a stafétát Magyar Péternek?

Figyelt kérdés
Többet reklámozzák, mint bárkit. A népszerűsége pedig rohamosan emelkedik. Valószínű eredményesebb is fog irányítani.

#kormányzás #vita #Orbán #Magyar Péter #staféta #130 pontos megszorító csomag
ma 13:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Miért adná át önként egy leszerepelt, sértődött ex NER tagnak?
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Milyen stafétát kérdező?

Már csak egy pártban sincsenek.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Én sem értem, hogy miért reklámozzák annyira ezt a fiút. Honnan van ilyen sok pénz arra, hogy ő legyen a központban?

Szerintem neki fogják átadni ideiglenesen a hatalmat ha már látják hogy államcsőd lesz. Ő fogja elvinni a balhét, hogy aztán azt mondhassák, hogy látjátok mégis mi vagyunk a legjobbak.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Orbán már túl van azon hogy bárkinek önkéntesen átadja a hatalmát... :(

Minden meccset meg kell nyerni és gól berúgni. Hát még lefogyni is hajlandó érte akkor tényleg komolyan gondolja..:)

ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
#3 Ha átadják neki a kormányzást akkor nem lesz államcsőd és ha államcsőd közeli állapot lenne akkor is kimászna belőle, mivel elindulnának az EU-s pénzek. :))
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem!
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja. Túl sok rejtegetnivalója van és végig menteni fogja az irhájával együtt.
ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!