Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért vette fel...

Magyar Péter miért vette fel titokban a feleségét?

Figyelt kérdés
Mármint Ő azt állítja hogy a családja védelmében, de kitől kellett megvédenie a családját és ami fontosabb mitől? Ahogy én tudom elvált nem kapott másik állást a NER-ben és ennyi, vagy ez már a családja elleni támadás volt? Egyfajta egzisztenciális ellehetetlenítés?
ma 13:18
A kérdező szavazást indított:
Senki nem fenyegette a családját.
Fenyegették a családját és leírom ki, miért.
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert féltette a családját a rendszertől!
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
xD A kommunisták ki vannak akadva, hogy harcostársukat Julikát felvette a Magyar Peti… aki viszont nem érdekli őket : PEGAZUS
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es, kösz a semmit. :D 2-es nem vagyok se komcsi se fideszes, sőt a pegazus is egy patkány ügy. De ez akkor sem válasz a feltett kérdésre egyikőtöktől sem. Eddig.
ma 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Megmondom...

Érezte, hogy Judit asszony ki fogja vágni, és tudta, hogy akkor a milliós állami fizetései is ugranak, meg talán a VIP életérzést is el kell felejteni...

Aztán amikor ez bekövetkezett ( jó egy évig titokban tartotta!, ennyire rendszerellenes 😅😅), akkor zsarolta a feleségét, és hát mivel nem tudta meggyőzni, tette, amit egy nárcisztikus, egoista köcsög ilyenkor tesz...

Ennyi.

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert nyilvánosan a TEK-kel és a Pegazussal kellett volna harcolnia, ha hárman veszik fel őket, az csak gyanús, nem?!
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

"elvált nem kapott másik állást a NER-ben"

Dehogynem kapott. A válása után lett a Volán igazgatósági tagja. Idén februárban mondta fel a 3 állami szektorban betöltött állását.

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“ 2-es nem vagyok se komcsi se fideszes”



Egyik “se” sem kell a mondatodba.


Javított verzió:


“2-es nem vagyok komcsi fideszes”

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
"titokban" Ez hol van bizonyítottan kimondva? Mondta Varga Judit, hogy ez tudta, akarata nélkül készült?
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!