Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nyúlta le a FIDESZ a...

Miért nyúlta le a FIDESZ a közmédiát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 15:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha nálam használt akkor én hülye vagyok...


Én nem szerettem a Fideszt az előző kormányok közül egyedül a Bajnai-kormány volt az amiből már értettem is valamit az előtt csak a tüntetésen röhögtem kisgyerekként én amúgy is nacionalista vagyok a Fideszhez max. a Jobboldal kőt semmi más!!!

2012. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
42%

Olyan kérdést miért nem teszel fel, hogy

"A nemzetközi magán médiabirodalmak miért nyúlták le a magyarországi tv piacot és a folyóiratok többségét ?"

A külföldi tulajdon és befolyás nem zavar téged ?

2012. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Marha egyszerű. Mert eladó volt. Ami eladó, arra előbb-utóbb vevő is akad. Próbálták volna úgy megvenni, hogy nem eladó:)...
2012. aug. 4. 20:48
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Még ha a fidesz nyúlt volna le bármit is..?

Hiszen a médiákban szabadon, minden korlátozás nélkül fröcsögnek a hazudozó baloldali politikusok.


Éppen abból lett hatalmas kára az országnak, hogy az MSZP LENYÚLT MINDENT és átjátszott javakat az úniónak, külföldi bankokba és eltüntették a rájuk nézve terhelő iratokat, hogy vissza ne lehessen keresni a tetteiket, pedig mindenki tudja. A valuta alapnak felhajtották a kamatokat a hatalmas kölcsönnel amikor kormányon voltak. Sőt még most is Magyarország ellen munkálkodnak. Még az a jó, hogy ezt sokan átlátjuk.

2012. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Remélem, azt is "átlátjátok", hogy milyen frankón lenyúlták a nyugdíjkasszát...
2012. aug. 5. 09:10
 16/28 anonim ***** válasza:

Igen, fentről lenyúlták az állami nyugdíj kasszát (nyilván, bizonyos önös érdekből), még akkor amikor kötelezővé tették, hogy a nyugdíj 6%-ka menjen a magán hozam-fosztogatókhoz és mindössze 2% maradjon az államiban.


Mint utóbb kiderült, a magán szektorban alig volt hozam ha maradt egyáltalán, de az meg kellett a magán pénztár fenntartásához, a jövedelmükhöz, vagyis azt felélték, ha egyáltalán volt is valamennyi. Ha a nyugdíjasnak ebből kellett volna megélni, akkor igencsak jól néztek volna ki.


A másik meg az. hogy az úgy az igazságos, hogy ahova a nagyobb rész jutott onnan arányaiban is többre illett volna számítani. Viszont így az államtól arányaiban csak 20% járna. Annyit amit oda fizettek. De hiszen ez egyszerű matematika.


Nem is érterm, ki mire számított ebből?

2012. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én arra, hogy a befizetéseimet megkapom, ha nyugdíjba vonulok. Helyette megzsaroltak, h. adjam be a közösbe...
2012. aug. 5. 13:29
 18/28 anonim ***** válasza:

Mindenkinek állt a lehetőség, hogy hagyhatja a magánban, de akkor a magánra is számítson. "Ahova tettem onnan kaphatom". Az állam a maga 25%-át hozzá adta volna, amit oda tettem be. Ki hova tette, onnan várhatja vissza.


Aki viszont nem bízott a magánban az beadta az államiba mert onnan garantált a nyugdíj, legalábbis egyelőre még az értékét is tartja.


A magánban viszont nincs hozama, amire mindenki számított, esetleg elvétve, gyakorlatban ahogy megtapasztaltuk.

2012. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Ez csúsztatás. Azzal fenyegették a Zembereket, hogy aki nem lép vissza, az nem kap semmit, holott, UGYANÚGY VONJÁK TŐLE IS AZ ÁLLAMI SZÁZALÉKOT. Ezzel zsaroltak meg több millió embert...
2012. aug. 5. 15:49
 20/28 A kérdező kommentje:

Az előző kormányok nem csinálták ennyire szemét diktatórikusan.



ITT A LÉNYEG...

2012. aug. 5. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!