Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nyúlta le a FIDESZ a...

Miért nyúlta le a FIDESZ a közmédiát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Még ha csak a közmédiát nyúlta volna le... de sajnos lassan már az összes ágazatás az országnak.
2012. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
A "köz"média mindig az aktuális kormány szócsöve.
2012. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elsősorban azért, mert ez minidig is egy órási kifizetőhely volt. Lehet tömni a haverokba a pénzt mindenféle kamu szerződésekkel, amiből persze a Pártnak és vezetőinek is visszacsurog bőven. Itt volt most ez a Marslakók is 2 milliárdért. Hogy ebből értelmes emberek mennyi jó dolgot tudtak volna létrehozni! Orbánék a közmédia költségvetését iszonyatosan felemelték, ebből már lehetne jót, értékeset is létrehozni, de pont hogy bulvárosítják a közmédiát is. Persze az igazi bulvárt ők sose fogják utolérni, ezért is értelmetlen ez az egész.
2012. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésre meg, hogy miért, mit lehet válaszolni? Azért, mert most ő az úr.
2012. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

# Egyáltalán nem vagyok az MSZP híve, de az a kormány nem gyakorolt ekkora nyomást sem a köz, sem más médiára. Néhány évvel ezelőtt sokkal objektívebb volt a híradó, nem hallgatták el a kedvezőtlen dolgokat, és nem színezték ki a kedvezőket, és nem is próbálták a kedvezőtleneket kedvezőként feltüntetni. Ha nem így lett volna, soha nem sikerült volna Gyurcsány karaktergyilkossága, nem idézték volna percenként az öszödi beszédet...

Ha összehasonlítod a jelenlegi és a három évvel ezelőtti híreket, azt tapasztalod, hogy a mostani hírblokkok sokkal hosszabbak, a témájuk bűnözésről, katasztrófákról szólnak, és ha csak lehet, kínosan kerülik, vagy röviden említik a politikát, és gyakorlatilag mindegyik csatornán ugyanazokat a híreket adják le.

Tehát azért vágták zsebre a (köz)médiát, mert abban rengeteg pénz van, másrészt azzal lehet befolyásolni a közvéleményt.

2012. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
#4: Attól még, hogy egy kormány hatalmon van, nem kell magáévá tenni a közmédiát. A nevében is benne van, hogy közmédia, és nem pártmédia. Arról meg már nem is beszélek, hogy a híradók és a közéleti műsorok ma olyan hányingerkeltően fideszbarátok, hogy nálam a 60-as éveket idézik. Ez inkább ellenkező hatást vált ki minden normális emberből.
2012. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 6-os, én vagyok a 4-es és természetesen egyetértek veled. Nem is pozitív értelemben írtam...
2012. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Dick Esmen ***** válasza:
86%

1.haverok pénzel tömése

2.az emberek butítása

2012. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
42%
Azért amiért anno az MSZP,SZDSZ és MDF...
2012. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó nálad használt az agymosásuk. Az előző kormányok nem csinálták ennyire szemét diktatórikusan. És ez azért van mert orbán elmegyógyintézeti kezelés alatt áll mindent maga alá akar gyűrni.Az uralkodási mániája már nem normális.

Rákosi II.

2012. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!