Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Infot miért nézik...

A kuruc. Infot miért nézik Izraelből?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 17:18
1 2 3
 21/24 Sz1u ***** válasza:

10:40 Kérdező


"lást? Talán lásd. Azért a miért kérdőszó jelentésével tisztában vagy?"


Na fütty... beleestem most én is egy olyan helyesírási (pontosabban egy elgépelési) hibába, amit nem fogok tudni kimagyarázni. Talán a "lent" szó "t"-jére "alliterált" a "lásd" szó "d"-je és azért írtam "t"-vel. Ha mondjuk "k"-val írtam volna, akkor nem hiszem, hogy szóvá tetted volna.

Mindenesetre örülök, hogy másba nem tudtál belekötni. A kiírt kérdésed és az azt követő (bele)magyarázkodásaid egyszerűen szánalmasak.

2012. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Sz1u ***** válasza:

15:50 Kérdező


"Milyen belemagyarázkodásról beszélsz, te félművelt, funkcionális analfabéta senki?"


Elismerem, hogy mindent én sem tudhatok. De én legalább olyan senki vagyok egy névtelen oldalon, aki legalább vállalja az álnevét.


"Húzzál már innen."


Elhúzok. Eleve kár volt (eleinte még jó szándékkal) Rád pazarolnom ezt a néhány percet is.


"Ez nem egy fórum"


Hát akkor mi?


"ha nem tudsz releváns, konstruktív választ adni, akkor ne írjál."


Tudod: hülye kérdésre, hülye válasz! Mi az, hogy miért nézik a Kurucot Izraelből? Milyen kérdés már ez? Onnan nem nézhetik (esetleg azért, mert zsidók), vagy mi a túró?

Ha pedig valami konkrét dologra akartál rákérdezni, akkor legalább linkeltél volna be egy használható oldalt.


"Amúgy melegen ajánlom, hogy tanulj meg magyarul."


Mondja ezt egy olyan, aki a "kuruc.info" kifejezésben szóközt tesz a pont után, ill. nagy i-vel írja az "info"-t.

2012. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Sz1u ***** válasza:

16:00


"Te vagy a szánalmas, Sz1u, tele van a fórum a hülyeségeiddel, minden létező témába muszáj beleszólnod, és többnyire valami hülyeséget."


Ki van írva a "nevem" minden kommentemnél. Egyszerűen ugord át a válaszom (egy piros pacsi automatikus megnyomásával).

Ha megfigyeled mindkettőnk százalékát, akkor láthatod, hogy sokkal több hülyeséget én sem írok, mint Te (mindössze 2% a különbség).


"Tedd már takarékra magad"


Hááát.... miattad biztos nem fogok!

2012. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

> De én legalább olyan senki vagyok egy névtelen oldalon, aki legalább vállalja az álnevét


Ez egy anonim oldal, csak úgy szólok.


> Hát akkor mi?


Pontos definícióért fordulj az oldal üzemeltetőihez.


> Mondja ezt egy olyan, aki a "kuruc.info" kifejezésben szóközt tesz a pont után, ill. nagy i-vel írja az "info"-t.


Próbálj meg feltenni egy domain nevet tartalmazó kérdést. Majd rájössz, hogy miért írtam így.

2012. júl. 10. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!