Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc infó mit írt a bajtárs...

A kuruc infó mit írt a bajtársukról aki kutyát rugdosott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Mitől lett a bajtársuk? Kuruc.info -s kitűzőt viselt?
2012. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
ráuszították a rendőrkutyákat a hazafiakra
2012. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyik ezt megelőző kérdésben még a Jobbikkal azonosítják a támadót, holott én a Jobbik címerét sem vélem felfedezni a felvételen, most az említett kuruc kitűző sem szúrja ki maradéktalanul mind a két szemem, viszont már azon sem fogok meglepődni, ha egy következő kérdésben a Magyar Posta vagy a Wizz Air számlájára írják az esetet.
2012. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Biztos a rendőr meleg volt a kutya meg zsidó kánaán kutya.
2012. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
A kuruc sokszor felemeli a szavát az állatkínzás ellen, tehát nem tudom hogy sikerült összefüggésbe hozni a két dolgot.
2012. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem muszáj kivetítened a homoszexualitásod miatt érzett frusztrációt a társadalom egészére.
2012. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
De komolyan... Kimennek valami ellen tüntetni, elvárják, hogy az emberek egyetértsenek velük, de csak annyit tudnak egész idő alatt szajkózni, hogy "Mocskos b*zik!", meg kutyát rugdosnak. Értem én, hogy mit akarnak, osztom is a véleményüket, de azért kicsit cizelláltabban kéne az emberek tudtára adni mit is akarnak, és akkor lehet, hogy nem erőszakos barmoknak lennének titulálva, hanem még meg is hallgatnák őket. Azért abban remélem mindenki egyetért, hogy a fülek számával megegyező IQ-val nem lehet világot megváltani.
2012. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

"Nagyjából mindenkire ez várna, ha jönna Jobbik."


Előbb még a kuruc.info- hoz tartozott a garázda, most ismét a Jobbikhoz, pedig szerintem meg a Magyar Posta küldte, hogy rúgja fejbe!

2012. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Bajtárs? Ez a szó nekem valami pozitív töltete hordozz, így nem használnám erre az iq lájtos, intoleráns, agresszív hordára.
2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Az összes hírportál így hozza a hírt:


"Rendőrkutyát rúgott fejbe az ellentüntető."


Na mármost, ha akár a kuruchoz, akár a Jobbikhoz köthető lenne a garázda ellentüntető, szerintetek a Jobbik lejáratására szakosodott média épp most hallgatná el ezt? Nem attól harsogna már minden, hogy a jobbikos/kuruc.info -s mocskos náci psichopata csürhe tömegesen kutyákat végzett ki (számszerint hatmilliót) a Kossuth téren? :D


Szerintetek most hirtelen minden hírportál átment Jobbikvédőbe? :D

2012. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!