Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc infó mit írt a bajtárs...

A kuruc infó mit írt a bajtársukról aki kutyát rugdosott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:53
1 2 3
 11/21 Pro Patria ***** válasza:
83%

[link]


Nem tudom, ki fia, ki borja. De jól mutatja ennek a görénynek a keménységét, hogy rögtön, ahogy megrúgta a kutyát, azonnal vissza is hőkölt, a kezeivel nyálasan kapálózva...

Kemények vagyunk, mint a tejbe áztatott keksz...

2012. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem még ebből sem jön le egyértelműen, hogy a srác a kuruc.info főszerkesztője lenne...
2012. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Nem a bajtársuk,hanem az "elvtársuk"(nem kommunista értelemben véve).
2012. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

A csávó egy mocsok kis szemét!

Aki egy szájkosaras kutyát rugdos azt nem lehet embernek nevezni!

Utána meg úgy futott el a mocsok nyüszítve mint egy kis féreg! Undorító!


Remélem valaki felismeri és bezárják egy kutyaviadal ketrecébe!

Na EZT az embert nyomozza le a kuruc vagy bárki más és tegye fel a címét telefonszámát!!!


De van egy olyan érzésem hogy a szemükben ő egy hazafi és még szobrot is állítanának neki...

2012. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván 100%-ban nem tudom reprodukálni a kuruc.info mélyrepülő szintjét, de azért megpróbálom:


"A kutyát zsidó rendőrdroidok vetették be becsületes, dolgozó hazafiak ellen, akiknek egyetlen bűnük hogy korcs homoszexuálisok ellen tüntettek békésen. Ez a kutyát is a zsidók bérencévé tette, így javasoljuk a liberális izraelbarát médiának, hogy hagyjanak fel sötét, demagóg hazugságaikkal, és ne merészeljék azt elhitetni, hogy itt a kutya volt a bűnös!"


Nagyjából erre tudok tippelni.

2012. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Találó a nick.
2012. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
10%
Búzapest.. Búzapest... de csodás...
2012. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Na EZT az embert nyomozza le a kuruc vagy bárki más és tegye fel a címét telefonszámát!!! "


Maradjon köztünk, de szerintem le is fogják.

2012. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a kutyás jelenet engem is megütött, nem számítottam ilyenre. Ha ekkora az arca annak a köcsögnek, miért nem a páncélos rendőrre ront rá.


Nem tudom másnak is feltűnik e, ha egy állatot bántatnak, mindenki kezébe rögtön kinyílik a bicska, míg ha egy embert ér sérelem, akkor csak megrántjuk a vállunkat.

2012. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%

"Nem tudom másnak is feltűnik e, ha egy állatot bántatnak, mindenki kezébe rögtön kinyílik a bicska, míg ha egy embert ér sérelem, akkor csak megrántjuk a vállunkat."


Egyáltalán nincs így. Ha egy embert leláncolnak vagy pár ember lefog miközben egy másik üt az ugyan olyan felháborodást kelt!

Ha ketten egy kocsmában összeverekednek azért az nem ugyan az mintha valaki védtelen elszenvedője egy támadásnak!


természetesen a szélsőjobbos és náci emberkékről most nem beszélek akik örömujjongásban törnek ki ha megvernek mondjuk egy zsidó kislányt!!! Hogy aktuális példát említsek... De bennük nincs semmi emberség!

2012. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!