Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Infot miért nézik...

A kuruc. Infot miért nézik Izraelből?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 17:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nyugi ha te is egy ópium mámorba megírt beteg biblia árnyékában nőttél volna fel úgy,hogy még a kis szerszámodból is lenyisszantanak.Illetve ha olyan meleg volna a lábad alatt a talaj a fajtársaid halálán vett hazádban,te is érdeklődnél hova tudsz nyugodtan pucolni,ha jön a vég.De hát ezt benézték!!!
2012. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
En egyetlen izraeli letoltest se lattam. Szerintem kaprazott a szemed.
2012. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor legközelebb készítek screenshotot. Elképesztő, hogy mennyire bizalmatlanok vagytok.
2012. júl. 9. 12:08
 14/24 A kérdező kommentje:
Nesze, itt is van: [link]
2012. júl. 9. 12:11
 15/24 Sz1u ***** válasza:

12:11 Kérdező


"Nesze, itt is van:"


Bár barátságosabban is válaszolhatnál a kommentelőnek, de mit akarsz igazán megtudni? Azt, hogy qrva sokan nézik onnan a Kurucot, vagy azt, hogy nagyon kevesen. Kb. 5-6-szor ránéztem a linkelt oldalra (2-3 óra alatt), de egyszer sem láttam Izraelből "megfigyelőket".

2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Érdekes, most is van egy Tel Avivból. De biztos láthatatlanok ezek a zsidók, és csak én látom őket...

Ha nem érted a kérdést, akkor javaslom, hogy vegyél részt egy nyelvtanfolyamon.

2012. júl. 9. 22:17
 17/24 Sz1u ***** válasza:

22:17 Kérdező


"Ha nem érted a kérdést, akkor javaslom, hogy vegyél részt egy nyelvtanfolyamon."


Oké, bocsáss meg, hogy (esetleg) nem tudok külföldiül... De tényleg nem tudom, hogy mit akarsz hallani! Pl. most is ránéztem, de most sem "figyeltek meg" Izrealből (időpontot lást lent).


Bazz'! Mi a kérdés valójában?

2012. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez az oldal bloff. Most tobb oran at figyeltem, es Magyarorszagrol EGYALTALAN nem volt bejelentkezes. Viszont Nyugat-Europabol rengeteg. (Ott most hajnali 4-5 ora korul van)
2012. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg veletlenszam generatorral csinaljak.
2012. júl. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A [link] egy független, látogatottsági statisztikát szolgáltató oldal. Miért generálnák már? Én meg azt hittem, hogy zsidókról szólnak az összeesküvés-elméletek, nem azt, hogy ők gerjesztik őket...


"Oké, bocsáss meg, hogy (esetleg) nem tudok külföldiül (...) időpontot lást lent" - lást? Talán lásd. Azért a miért kérdőszó jelentésével tisztában vagy?

2012. júl. 10. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!