Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik sokan hogy én...

Miért hiszik sokan hogy én választottam a melegségem és hogy ez gyógyítható? 21/f

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam, hogy csakis, kizárólag úgy terjed.
2012. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
6%

"A homoszexuálisak fizikailag és mentálisan is teljes emberek, ezért a szexuális beállítottságukat nem lehet betegségnek tekinteni. "


Ezért? Ez az ok? Mert akkor nem lehet betegségnek tekinteni a pedofíliát, de még a diabéteszt sem.

2012. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:

A pedofíliát a szakemberek többsége szerint nem szabadna „összemosni” a homoszexualitással, hiszen a pedofília jelenleg a parafíliák közé sorolandó, a homoszexualitás pedig a szexuális irányultságok közé.[10] [11]

Elnyomott szexualitás okozta személyiségi zavar! Az elnyomott szexuális igények, az elnyomott vágyak, az elnyomott emberi viselkedések okozhatnak súlyos problémákat.- Például: Munkás vagy földműves családokban a művészi hajlammal rendelkező emberek sokszor nyomták el a művészi hajlamukat, a közvetlen környezet negatív megítélésének elkerülése érdekében. De ennek az ára általában pszichés problémák kialakulása, például depresszió, skizofrénia, szexuális zavarok, öngyilkosság, erőszakos bűncselekmények, szexuális bűncselekmények. A homoszexualitás elnyomása vagy titkolása hasonló idegrendszeri, pszichés elváltozásokat okoz.[forrás?]

2012. júl. 6. 23:24
 54/78 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel hol cáfoltad, hogy fizikailag és mentálisan nem teljes emberek?
2012. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
Inkább azzal van a gond, hogy az egész ország tudja, hogy milyen beállítottságú. (felvonulás)
2012. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:
Nem vonulok fel, de ennek is van történelme, bemásoljam?
2012. júl. 6. 23:34
 57/78 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, ne aggódj, sztem itt a legtöbb homofób akkora meleg, hogy még. Beteg pedig az, aki életképtelen. Meg aki mondja.
2012. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
22%

"Beteg pedig az, aki életképtelen."

Akkor ezek szerint, egy skrizofén egyén, aki megöl 5 embert, az sem számít betegségnek, mert életképes.

2012. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:

"Ezért? Ez az ok? Mert akkor nem lehet betegségnek tekinteni a pedofíliát, de még a diabéteszt sem."


idézek a wikipédiából:

"Bár Magyarországon még nem voltak (?) ilyen irányú tudományos kutatások, a nemzetközi vélemények egyöntetűen hajlanak arra, hogy a pedofíliát betegségként kezeljék."


a diabétesz pedig a cukorBETEGSÉG benne van szóban. és fizikailag egyáltalán nem tekinthető semlegesnek, mivel a test hibás vagy semmilyen reakciót nem ad a cukrok bevitelére.

2012. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
87%

ja bocs, a legfontosabb:


"A Nemzetközi Pszichiátriai Társaság a homoszexualitást 1974 óta nem tekinti pszichiátriai betegségnek, s a homoszexualitás a Betegségek Nemzetközi Osztályozásában sem szerepel."

2012. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!