Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik sokan hogy én...

Miért hiszik sokan hogy én választottam a melegségem és hogy ez gyógyítható? 21/f

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
90%
Franc tudja, a Lapos Föld Társaság után nincs min meglepődni. Ne foglalkozz velük.
2012. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
52%
Mert sokan divatból csinálják, azt hiszik, te is olyan vagy.
2012. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
41%

Egy női mellnél van szebb? arra rögtön fel áll a bré


de hogy valaki ranéz egy bré-re (és férfi) és arra neki fel áll, és azt gondolja ez húú de bekapnám, vagy mehetne a seggembe, hát.....

2012. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Divatból te meg tudnád csókolni a lány vagy fiút mert látod tv-ben?
2012. júl. 6. 21:36
 5/78 anonim ***** válasza:
60%

Azért hiszik azt mert a magyarok ilyenek , nem képesek változni.Nem képesek magasabb szintre lépni.


De hidd el a jenkik sem jobbak.Ha kiderülne 1 politikusról hogy meleg vagy ateista , nem hisz Istenben akkor egyből véget érne a karrierje.


Nyugat Európában elfogadottabb.Az emberek normálisabbak.Nem diszkriminálnak azért.


Egyes ázsiai országokban is másként állnak ehhez a dologhoz pl:Japán , Dél-Korea , Tájföld.


Európa keleti része mindig le van maradva.Nem képes egy magasabb társadalmi szintre lépni.

2012. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Barack Obama felvállalta a meleg házasságot és támogatók is felsorakoztak mögötte.
2012. júl. 6. 21:43
 7/78 anonim ***** válasza:
78%
Vagy Te gondolkozol fordítva,vagy Ők .Vagy Te nem vagy képes az Ő gondolkodásukra,vagy Ők nem képesek a Te gondolkodásodra
2012. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Legfeljebb undorodnék, de azt nem látja senki. Egyébként, ha belegondolsz rengeteg ember él így. Nincs ebben semmi különleges. Sajnos teszem hozzá.


Van az idősebb nő, fiatalabb férfi, az elfogadott, mert "szeretik egymást". Egy fenét. Vagy rengeteg fiatal nő van, aki fél attól, hogy nem trendi pasival jár és ezért jár egy olyannak, akit a környezete elfogad, csak neki nem kell.


A melegek is sokat tettek azért, hogy ilyen tévképzetek alakuljanak ki róluk. Néztem néhány támogató videót a youtubon és valami borzalmas, kontraszelektált, lúzer csőcselék állt ki a felvonulásukért. Ennél még az is jobb lett volna, hogy "XY - né vagyok, nyugdíjas parafagyári munkás és leszbikus. De már késő, hogy változtassak bármin is. Ti ne járjatok így.

2012. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
54%
Kansas és Missouri meg nem.
2012. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért, nem tolerálják a heterók, mert állandóan megbotránkoztatják, provokálják őket a közterületeken a felvonulásokkal.

Szerintem ezt nem kellene annyira hírdetni, örülni neki, inkább csendben élni kellene az életüket, ahogyan a többi állampolgár. A heterók sem vonulnak fel azért, mert heterók.

2012. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!