Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi magyar fog vegleg...

Mennyi magyar fog vegleg kikoltozni itthonrol?

Figyelt kérdés

en mar itt lakom Svedorszagban januar ota, es rendkivul jol erzem magam. befogadtak a svedek is, nagyon baratsagosak. itt legalabb talaltam munkat szakacskent, megbecsulnek, raadasul heti 44 ora munkaert a hetszereset keresem meg, mint otthon heti 70-80 ora munkaert. itt mindenki beszeli az angolt, mar ragad ram a sved is. minden epeszu fiatalnak azt tanacsolom, hogy jojjon ki nyugat-europaba dolgozni legalabb 5 evre.


bocs az ekezetek miatt, de ipadrol konyebb igy irni.


2012. jún. 23. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam/tanultam már 8 országban, jól éreztem magam,de mindíg hazajöttem. Itthon is keresek annyit mint akárhol külföldön.Azt elismerem,hogy végzettség nélkül vagy egy szar diplomával ezt nem tudodmegcsinálni. De azért tanultam,hogy itthon is ajanak 5000 eurot. És akkormár inkább itthon élek
2012. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Íme, emberek, a sztereotipikus MAGYAR # 10 személyében, lol.
2012. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Németországban van munka de 4x annyit kell dolgozni mint itt igaz, nagy fizetések vannak ott de azért tenni is kell bizony. Én fél évig dolgoztam kint németbe még tavaly jól kerestem egy ismerősömnél szálltam meg de a kinti élet egy pocsék volt. Ott éreztetik veled ezt hogy te magyar agy ő pedig német és más helyekről is ezt hallom vissza."


Ez nem csak a németekre igaz. A világ összes országában lenézik a bevándorlókat és másodrendű állampolgárként kezelik. A bérek is mindenhol alacsonyabbak, mint az ős állampolgáré, ráadásul a legganébb munkát is mindig a bevándorló kapja.

2012. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"amugy van egx sved valtotarsam, aki tolem is tobbet keres"


Ki hitte volna... xD

2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én, amÍg itthon jól élek nem megyek, még ha kétszer annyit is keresnék. Sok ismerősöm kint van, a többség rengeteget dolgozik és többed magával él és nagyon spórolnak mindenen.
2012. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!