Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a zsidókat?

Figyelt kérdés
Az hogy a cigányokat nem bírják megértem. Én se szeretem őket.De a zsidókat mért bántják?Nem kötekedni szeretnék,csak tudni akarom ennek a hátterét
2012. jún. 11. 18:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
36%
kedves válaszado. a körülmetéltséget nem csak a különbségért vezették be.a teremtö parancsolta meg nekik, mert ez egyuttal egy szövetség jele volt köztük mint akkor válsztott nép, és az isten között.jó, hogy mára már nem ez a szövetség számit egy ember és a teremtő között, de akkor ez volt.megaztán olvastam egy szaklappban, hogy azok akik metéltek sokkal egészségesebbek kevesebb százalékban kapnak infarktust és tisztábbak is maradnak azon a helyen mert nem rajodik le szennyezödés. köszönöm.
2012. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
33%
mert tettek érte. Miattuk tartunk itt...
2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Pro Patria ***** válasza:
38%

Kedves 14:53-as!


"megaztán olvastam egy szaklappban, hogy azok akik metéltek sokkal egészségesebbek kevesebb százalékban kapnak infarktust és tisztábbak is maradnak azon a helyen mert nem rajodik le szennyezödés."

- Cikket lehet írni, bármit bizonyítandó. Ha a fitymának nem lenne szerepe, nem teremtette volna ránk Isten. Felesleges dolog nincs, minden van valamiért. Én minden esetben ellenzem az öncsonkítást. A testünk úgy teljes, ahogy kibújtunk az anyaméhből, és én ilyennek is őrzöm meg, mert tisztelem a teremtőm munkáját.

2012. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
63%

Pro Patria válasza:

Azért mégis borotválkozol,hajat vágatsz, mert nemjó ahogy teremtődtél.Fogszabályzó és egyéb dolgok eszközök mind feleslegesek? Esetleg bűn??

2012. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
33%

"ha hitler szóba kerül én ugrok! Hála égnek már nincs az élők soraiba!"

Én úgy vagyok vele, hogy élhetne még egy hosszú hétvégét! Lenne dolga, azt hiszem...


Egyébként arra miért nem emlékszik senki, hogy amíg Hitler alatt 4-6 millió ember halt meg táborokban, addig Lenin és Sztálin alatt több tízmillió? Hiába, a történelmet a győztesek írják...

2012. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 Pro Patria ***** válasza:
62%

Kedves 18:03!


"Azért mégis borotválkozol,hajat vágatsz, mert nemjó ahogy teremtődtél.Fogszabályzó és egyéb dolgok eszközök mind feleslegesek? Esetleg bűn??"

- Az nem csonkítás. Ellenben az anyajegyeimet nem szedettem le.

2012. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
50%

Jó kérdés, én sem értem miért utálnak engem:)


Zsidó vagyok és bár nincs görbe orrom és nem lopom az ország pénzét sem, SŐT nem akarom Izrael katonáit beuszítani az országba, mégis utálkoznak az emberek, ok nélkül:)

2012. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
50%

A testünk úgy teljes, ahogy kibújtunk az anyaméhből, és én ilyennek is őrzöm meg, mert tisztelem a teremtőm munkáját.

_Ezt mondták a középkorban is az orvoslást ellenzők(fejlődés ellenesek).

2012. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Pro Patria ***** válasza:
33%

Én viszont nem azt mondtam, hogy nem szedek gyógyszert.

Ezt a "fejlődésellenes vagy!" demagóg kampányszöveget pedig hanyagoljuk, mert már nagyon elcsépelt...

2012. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem a gyógyszerre értem,hanem a gyógyításra,boncolásra is mert, ha beteg akkor biztos azért mert megérdemli nem szabad gyógyítani. Ill úgy kell hagyni a testet ahogy van.
2012. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!