Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberalizmussal és a balolda...

A liberalizmussal és a baloldalisággal miért párosul a nemzetellenesség?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 16:11
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

ma 16:29


Pont ezt mondom én is.

2012. jún. 7. 16:39
 12/42 anonim ***** válasza:
65%
Én is liberalista vagyok, hirdetem a multikulturalizmust, de tiszteletben tartom az embert, mint individuumot, mint magyart.
2012. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Meg az, amikor a "millások" a médiatörvény meg a szólásszabadságért tüntetnek, de elvitetnek a rendőrséggel egy olyat, aki tagadta a tudjuk mit. Paradox.
2012. jún. 7. 16:41
 14/42 A kérdező kommentje:

ma 16:40


Mégis mi a jó a multikultiban?


A Nyugat az élő példája annak, hogy megbukott ez az eszme. Már a német kancellártól kezdve, a franciák, angolok, mindenki a bevándorlást szigorítja, mert nem lehet együtt élni idegenekkel, mert ők nem a befogadó társadalmat tisztelik, hanem a saját kultijukat akarják érvényesíteni.


Pl volt, hogy Norvégiában egy nőt megerőszakolt valami afrikai, mert szerinte "kihívóan" öltözködött (szoknya volt rajta), ami az ő országában már "kihívó viselet", ezért jogot formált rá, hogy megerőszakolja. Akkor ki idomuljon kihez? Nehogy már a befogadó nemzet!

2012. jún. 7. 16:44
 15/42 anonim ***** válasza:
86%

"bojkottálnak a libsi pártok mindent, ami nemzeti. Még egy Trianon-megemlékezést is"

Ha valaki békét szeretne felesleges feszültség helyett, az nemzetellenes?


"Meg az, amikor a "millások" a médiatörvény meg a szólásszabadságért tüntetnek, de elvitetnek a rendőrséggel egy olyat, aki tagadta a tudjuk mit"

A szólásszabadság nem azt jelenti, hogy mindent lehet. Valószínűleg a holokausztra gondolsz. Aki tagadja, az elvileg egy egész népet sért. De ha a kormány tiltja le a bíráló híreket, műsorokat, cencúrázza, ami nem tetszik neki, az hazafias. Értem, így már világos, köszönöm.

2012. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%
* cencúrázza = cenzúrázza
2012. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Ugyanaz, szólásszabadság korlátozása.

Amúgy meg ugyanazt írják az újságok, mint eddig, azt a felháborodást sem értettem.

De ez csak egy példa volt.

2012. jún. 7. 16:50
 18/42 anonim ***** válasza:
41%

zoli7980 (#3)


Az a baj, hogy az a fajta liberalizmus már nemlétezik, sőt, manapság már konzervatívnak számítana. Ráadásul sok baloldaliság sem szorult belé, épp ellenkezőleg.


Egyébként a "nemzetellenesség" nem a liberalizmusból fakad.

2012. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
53%

A kérdező számára a liberalizmus azért nemzetellenes mert úgy általában a liberálisok nem gondolkodnak háborúban hogy visszaszerezzük amit elvettek Trianonnal!

Ilyetén módon mindenki liberális számára aki ezt nem akarja.


Amiben valljuk meg, részben igaza van!

Én is liberális vagyok és fontosnak tartom hogy segítsük a határon túli magyarokat!

DE!!!

Nem gondolom hogy harcolnu8nk kéne szlovákokkal, románokkal, ukránokkal, szerbekkel, horvátokkal, szlovénekkel, osztrákokkal azért hogy visszaszerezzük a területeinket és Nagy-Magyarországot!!

És nem gondolom hogy polgárháborút kéne indítani a cigányok és zsidók ellen hogy megtisztítsuk az országot. Sem azt hogy a zsidó-gén után kéne kutatnunk hogy megkeressük a fajtiszta magyarokat...


Felvállalom hogy liberális vagyok és így gondolkodok!!!!


Ha meg valakinek nem tetszik hát vegye fel a "Nem, nem soha" pólóját amíg engem olvas...

2012. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
30%

@zoli7980


Ne már! A felsorolásod alapján még én is liberális vagyok, pedig amúgy nagyon nem.

2012. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!