Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megváltoztassam a nevem?

Megváltoztassam a nevem?

Figyelt kérdés
Üdv. Oláhnak hívnak. Nem tehetek róla, ezt örököltem. Nem vagyok roma, nem is nézek ki úgy. De többen kritizáltak már emiatt. Érdemes lenne változtatni?

2012. jún. 7. 15:22
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Melyik pártban normális mindenki? :P


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jún. 7. 18:15
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanígy hívnak, pedig hófehér vagyok, bár sötét hajú.lány vagyok.Nem, ne változtasd meg.Az őseidet tagadnád meg.Én pl. nemsoká férjhez megyek, de nem veszem fel a férjem nevét, pedig az nagyon arisztokratikusan hangzik, én ehhez ragaszkodom, mert az apámat a családomtól kaptam.Engem néha viccesen húznak vele, sajnos rossz a beidegződés erről a névről, de nehogy már meghasonulj magaddal, mert egyszer valaki tahó volt.Egyébként a c.gány megitélésű nevek között ez messze a legjobb.Szerintem, egyébként meg sokan tudják amit előttem leírtak, hogy a vhla-ból származik.
2012. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőmet is így hívják soha nem jutott eszébe megváltoztatni...akik meg kritizálnak le vannak sz.rva!Tipikus fajtái azon embereknek akiknek van rejtegetnivalója(pl otthon ők hordják a szoknyát stb.),és a más b.sztatásával próbálnak menőnek látszani, holott mindenki jobban járt volna vele, ha annak idején az anyjuk inkább lenyeli őket...
2012. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Nekem is olyan vezetéknevem van, ami pl. Borsodban elég gyakori c.gány név (Váradi), pl. Rudabányán az egyik nagycsaládnak is ez a neve. Vagy említhetném a Váradi Roma Cafét is.

Én is fehér bőrű, kék szemű, szőke hajú vagyok apámhoz hasonlóan. Engem nem zavar, néha még szoktunk is poénkodni rajta, amikor találkozom roma Váradiakkal, hogy na mi biztos valami nagyon távoli rokook vagyunk.


Mondjuk azért az Oláh ebből a szempontból kicsit rosszabb, mint a Váradi, ez tény.

Ha nagyon zavar, ha emiatt rossz érzésed van, akkor szerintem nyugodtan változtasd meg a neved.

2012. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!