Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megváltoztassam a nevem?

Megváltoztassam a nevem?

Figyelt kérdés
Üdv. Oláhnak hívnak. Nem tehetek róla, ezt örököltem. Nem vagyok roma, nem is nézek ki úgy. De többen kritizáltak már emiatt. Érdemes lenne változtatni?

2012. jún. 7. 15:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem is van egy Oláh nevű ismerősöm, megfordult a fejemben ez a roma dolog"


Komolyan magyarázza már el nekem valaki, az Oláh szóból hogy jut valakinek eszébe a cigány? Mert attól, hogy vannak oláh cigányok és van a feketerigó, még nem minden rigó fekete és nem minden cigány oláh ahogyan nemis minden oláh cigány.


Vagy ez csak nekem érthető ennyire? Nesze nektek diplomák...

2012. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én írtam ezt. Pár éve tanultuk a suliban a nemzetiségeket, rácok, tótok, oláhok stb és onnan. Hallásra az oláhok nekem cigányok, persze tudom, hogy ez nincs így. Nem tehetek arról, hogy éppen miről mi jut eszembe.
2012. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ez így annyira rossz :(
2012. jún. 7. 16:22
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen változtasd azonnal! Én a "Szálasi" nevet ajánlom!
2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes, egyébként csak felmenők nevei közül lehet választani.
2012. jún. 7. 16:38
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ha valaki e miatt cikiz, az egy tahó, akivel nem érdemes kapcsolatot tartani, és jobb is ha ez időben kiderül. Na egy olyan pártról is megvan a véleményem, ahonnan a neve miatt kitiltanak valakit. Én minimum nem futnék utánuk.
2012. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom ez tényleg csalódás volt számomra. De szerintem ezért csak 1 ember okolható és nem az egész párt.
2012. jún. 7. 16:43
 18/24 anonim ***** válasza:
63%

"Megjegyzem a Jobbikot támogatom és főleg online portálokon kritizáltak emiatt. Legutóbb azon húztam fel magam, hogy a pártnak a városi csapatának van egy oldala és a nevemre hivatkozva kitiltottak onnan."


tanulságos.. mint ahogy az is, hogy inkább a nevedet változtatnád meg, hátha úgy nem bántanak csak a neved miatt, minthogy őket küldenéd el a manóba...


de azért támogasd őket továbbra is, és csatlakozz te is a kórushoz, mikor síránkoznak, hogy mégis miért is mondják rájuk, hogy agyatlanul zsidóznak, cigányoznak bárkit,aki nekik nem tetszik...


érdekes emberek vannak mindenesetre.

2012. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak akkor változtasd meg, ha neked nem tetszik a neved.
2012. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Megjegyzem a Jobbikot támogatom és főleg online portálokon kritizáltak emiatt. Legutóbb azon húztam fel magam, hogy a pártnak a városi csapatának van egy oldala és a nevemre hivatkozva kitiltottak onnan."


Sajnos sok ilyen se.ggfej van a Jobbikban is, ez a párt sem teljesen mentes a f.szoktól. Szerintem ne változtasd, ez a családnevet, legyél rá büszke.

2012. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!