Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a Hit Gyülekezetet?

Figyelt kérdés
Én megrögzött ateista vagyok, nekem az összes egyház szekta, ezért érdekelne, hogy mi ez a hatalmas felháborodás a Hit Gyülekezettel szemben.
2012. máj. 30. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező:


Persze, minden egyháznak el kell tartania magát. Ugyanakkor sokat számít hogy mit adnak vissza és miként cselekszenek!

Lásd pl Krisnások!

Nekik nem rengeteg belvárosi ingatlanjuk és luxuskocsijaik vannak hanem egy nagy földjük és ott maguknak termelnek, valamint folyamatosan ételt osztanak a rászorulóknak.

Milliószór hasznosabbak mint a hitgyüli valaha is lesz! Nem mellesleg én még nem hallottam hogy a krisnások iskolákat nyultak le vagy tüntettek valamelyik párt mellett!

És nincsenek csókosaik a politikában...

nem is volt nekik egyszerű bekerülni a nálunk lévő történelmi egyházak közé! Csak utólag és nagy macera árán!

Szóval van pozitív példa is a jó egyházra.

Hozzátenném, nem tudom hogy külföldön a krisnások jók vagy rosszak-e de nálunk teljesen pozitívak...

2012. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen,minden egyház mögött van vmi hatalom.Csak az a baj hogy a HGY mögött álló hatalom árnyéka az idegen,púpos,kampós orrú,sunyi képű és tele van pénzzel.
2012. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ATV-n nem csak hogy szerepelnek , hanem többségi tulajdonosok , ez tény !
2012. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!