Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a magyarság beolvad a cigányságba, és hogy szolgáknak tekintenek minket? és hogy az Eu mind végig nézi és nem segítenek?

Figyelt kérdés
én ezt látom a környezetemben, a cigányok magyarnőket vesznek feleségül, sok nőt pedig el adják k*rvának, a csicskásaik mind magyar, és mégis a kormány támogatja őket, ha valamit akarunk csinálni ellenük politikailag egyből az eu le náciz minket, és egyből az emberi jogok megsértésével meg ilyenekkel jönnek de amit a külföldi magyarokkal tesznek (szlovákok,szerbek,románok) az ellen senki se tesz, ha meg ölnek 2 cigányt akkor a tv össze vissza sajnáltassa a cigányokat ha ők ölnek meg magyarokat azt már nem is mutatja a tv,
2012. máj. 15. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A válasz: Szavazat!
2012. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

1: Az elmebaj enyhébb formái gyógyszeresen kezelhetőek.


2: én ezt látom a környezetemben, a cigányok magyarnőket vesznek feleségül, sok nőt pedig el adják k*rvának, a csicskásaik mind magyar, és mégis a kormány támogatja őket.


Már hogy miben? Csak én maradtam le az Állami Csicskatartó és Foglalkoztató Alap létrejöttéről? Az meg hogy jön ide, hogy a romák magyar nőket vesznek el? Most abba bele sem megyek, hogy az írásképed az olyan, mint ha egy félanalfabéta lengyel szénbányász tanított volna meg magyarul.



Ha valamit akarunk csinálni ellenük politikailag egyből az eu le náciz minket, és egyből az emberi jogok megsértésével meg ilyenekkel jönnek

Már hogy mire tetszik gondolni a kedves kérdezőnek, politikai csinálás alatt? Nem lehet olyan törvényt hozni, ami csak a romákra vonatkozik.



de amit a külföldi magyarokkal tesznek (szlovákok,szerbek,románok) az ellen senki se tesz,


A Malina ügy miatt pár hete kért bocsánatot egy szlovák parlamenti képviselő.


ha meg ölnek 2 cigányt akkor a tv össze vissza sajnáltassa a cigányokat ha ők ölnek meg magyarokat azt már nem is mutatja a tv,

Bizony, a Cosma ügy, meg az olaszliszkai lincselés is hogy el lettek hallgatva!

2012. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
A magyar nők nem állnak össze cigányokkal.A népességfogyást azért érzed mert sok a kivándorló.
2012. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan már, aki összeáll egy cigánnyal, azért kár sírni, mert maga is cigány.
2012. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom rosszul fogalmaztam de mindegy, a helyes írásra csak annyit mondok hogy mobilról írok és gyorsan és így kakarok írni, de ti nem a környékemen laktok ezért nem is látjátok,
2012. máj. 15. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
a magyarok sose lesznek a cigányok csicskái. Akkor se ha a cigányok kétszer annyian lesznek mint mi. Ahogy viszont egyre több szegény magyar van, meg elidegenedünk, egyre többször előfordulhat, hogy a lecsúszott nők/idősek/betegek áldozatul esnek nekik. Ez tényleg nem jó dolog.
2012. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk a csicskáik? Mégis mi dolgozunk.
2012. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

központosítva államilag, igen

tűlünk vonják a járulákokat, ők mennek a segélyért, és ha nincs, követelőznek

2012. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hol laksz te kérdező de az én női ismerőseim undorodnak a cigányoktól nemhogy hozzájuk mennének.A csicskáztatás és kur*áztatás komolyabb dolog mert azt legtöbbször nem önként vállalja az ember ez ellen csak kemény rendőri fellépés lehet a megoldás.Ami a médiában mondanak nem kell odafigyelni az átlagember meg rég eljutott odáig hogy nem hisz e médiának hanem a saját tapasztalatain alapul a világnézete.
2012. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!