Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kihal a magyarság a Kárpát-med...

Kihal a magyarság a Kárpát-medencében?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Már a felvilágosodás kezdetén is megjósolták, hogy a szlávok közt eltűnik a magyar, de mégsem lett így.

Ha engem kérdezel, ki fog halni, de az nem ma lesz, én legalábbis nem fogom hagyni.

2012. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Azé a Kárpát-medence aki teleszüli. Szóval hajrá magyarok!
2012. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Akkor sajnos a cigányoké...
2012. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
14 éves vagyok, és pont ezen gondolkodtam, hogy száz évek múlva, elfogunk tűnni. Én nem szeretnék itt élni a c. típusúak között, ezért elfogok költözni jó messzire...
2012. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Nagy valószínűséggel igen. A zsidók mindent megtesznek a magyarság kiirtásáért, hogy végre ide betelepülhessenek.
2012. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

5/5. Miért akarnának a zsidók pont ide települni? Abbahagyhatnátok már ezt a hülyeséget.

Lehet,hogy kihal a magyarság,mert egyre többen mennek el külföldre,mert itthon nem tudnak normálisan megélni.

2012. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
6-os, vigyázz, a sok tizenéves le fog pontozni, mert nem szidod a zsidókat!
2012. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Kéretik egy kis történelmet tanulgatni. Nem sokat, csak (a mostani szempontunk alapján) a magyart. Mert akkor az aggodalmaskodók látnák, hogy az Árpád ház kihalása óta időről időre megjósolják a magyarság kihalását is. A magyarság meg ide-oda alakulgat, de kihalni nem nagyon méltóztatik. És ez így lesz ezután is.

Tessék visszajönni ezer év múlva, és leellenőrizni.

2012. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem kihalni nem fogunk, maximum átalakulni. Ez természetes, hisz körül vagyunk véve szláv és germán népekkel, kisebbség vagyunk a régióban. Szóval könnyen megeshet, hogy egy száz év múlva németek vagy valamilyen szláv nép része leszünk. Szerintem.
2012. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem tuntunk el sem az oszmán, sem a habsburg uralom alatt, akkor miért akkor tunnenk el, amikor saját nemzetállamunk van?
2012. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!