Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki állnátok-e homoszexuálisok...

Ki állnátok-e homoszexuálisok házassága mellet?

Figyelt kérdés
Obama megengette homoszexuális házasságot ti követnétek vagy jó lenne ha Mgyarországon is zöld jelzést kapna ez a lehetőség?

2012. máj. 10. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
17%
Nem gyűlölőm a melegeket, mint írtam szerintem élhessenek együtt, örököljenek de szerintem ne szabad megengedni hogy hogy gyereket neveljenek.Nekem is van meleg ismerősöm de őt sajnos még hetero korában ismertem meg, sajnos mikor valami okból kifolyólag "öntudatra" ébredt teljesen megváltozott és teljesen megutáltatta magát velem és minden közös barátunkkal.Soha nem mondtam hogy akkora baj van velük mint a cigányokkal, mert az 10000-szer nagyobb gond sőt össze se lehet hasonlítani, de biztos vagyok bent hogy nincs jó hatással a gyerekre ha ilyenek nevelik.
2012. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
93%

"Persze, esetek 90%-a, és ezt te honnan tudod?"


Onnan, h tobb pszichologiai tankonyv is emlitest tesz rola, victimiologia, kriminalpszichologia stb.

De persz ez baromsag, a lenyeg, h te mit mondasz:D

2012. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
8%

A gyereknevelést én sem támogatom.A házasságuk megmondom őszintén hogy nem érdekel.Viszont az igen hogy a magyarok eljussanak arra a szinte hogy ne foglalkozzanak a szexuális orientációval.A fejlett országokban sem elfogadják hanem lesz@rják.Lehet hogy vizuális környezetszennyezést végeznek de egyszerűen nem kell vele foglalkozni.


Attól pár gyökér amerikai meg orosz homofób és állatok módjára viselkednek attól még mi európaiak lehetünk normálisak és felvilágosult gondolkodók.

2012. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
9%
De azt se feledd el hogy sokáig megtűrték őket itt is a baj akkor kezdődött mikor valamelyik kötsög kitalálta hogy papnak öltözik és nekiállt a bibliára recskázni.Szóval az első tojások akkor repültek de akkor még öreg néniktől.Az azt követő években már nem csak tojás repült és nem csak néniktől.Ez akkora botrány volt hogy a lakosság nagy részét igenis felháborította.Innentől fogva felesleges megtartani a kis felvonulásukat mert 40 homár megy ki rá, a fele nem is itt él,lezárják miattuk a fél várost miközben a több ezres ellentüntető (és valljuk be inkább csak a balhéra játszó tömeg) tömeg szétveri a fél várost és feléget 20 rendőrautót.
2012. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
Igen a lényeg az, neked meg az hogy más mit ír...majd ha lesz saját véleményed és tapasztalatod akkor gyere magyarázni.
2012. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
93%

ma 21:57


miért függne az embertől? mikor az ember nem háziasította őket akkor is tőlünk függtek? persze, most már tőlünk függnek, ahol tudnak belerúgnak meg kínozzák őket, jól írod. Köze van a témához, mert pont az ilyen primitív, kulturálatlan, kommunikáció-és kompromisszumképtelen emberektől ilyen a világ.

2012. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
70%
Csak épp nem kéne összekeverni a divatköcsögöket meg az utcán riszáló felvonuló b*zikat a visszavonuló, normális életet élni akaró melegekkel.
2012. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
13%

Mint írtam éljenek együtt, örököljenek, rakják egymást seggbe ha nekik ez jó.De ne játsszák el hogy ők ugyan olyan emberek meg hogy nincsenek azonos jogaik, ők is elvehetnek bármikor egy ellentétes nemű embert tehát a jogaink egyenlőek.Aki meg nem játszik rá, nem hirdeti magáról szándékosan vagy divatból hogy az semmilyen hátrányos megkülönböztetés nem érhet.


A kutyákat meg az ember tenyésztette ki, a kutyák milyen új fajt hozott létre? A létük csak is az embernek köszönhető de nevetséges hogy erről beszélünk.

2012. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
11%
Aki buzulni akar húzzon az Usába! Ott megvan hozzá a kellő fertő.
2012. máj. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
91%

"Aki buzulni akar húzzon az Usába! Ott megvan hozzá a kellő fertő."


Az USA-ban.Pont az előbb írták le hogy az amerikaiak nem elfogadóak.Attól hogy van "meleg" város San Francisco ahol elfogadóbbak attól még nem lesz az egész ország elfogadó.


A homoszexualitáshoz való állással az USA kelet Eu. és nyugat Eu között helyezkedik el.Meg ugyebár jóval vallásosabb ország az USA.

2012. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!