Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki állnátok-e homoszexuálisok...

Ki állnátok-e homoszexuálisok házassága mellet?

Figyelt kérdés
Obama megengette homoszexuális házasságot ti követnétek vagy jó lenne ha Mgyarországon is zöld jelzést kapna ez a lehetőség?

2012. máj. 10. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
3%

ma 20:06


neked mi? emberek találták ki a szót mint ahogy a szabályokat és a többit is mindezt megspékelve egy ismeretlen nem létező főnökkel, hogy mindenképp betartsák az emberek...mindenkinek mást jelent.

2012. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
83%
Van értelme ezen vitázni? Ha házasodni akarnak, hát házasodjanak, attól nekem rosszabb lesz? Nem. Elvesztem én valamilyen jogomat ezzel? Nem. Na ugye.
2012. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
6%

"ne mondjátok hogy természetellenes, mert nem az. Az emlősök nagy részében

megfigyelhető a homoszexualitás"


Fuu akkor mindjart berakom a gyereket a sutobe, mert a macskank is megette a sajat kolykeit:D

Meg nyugodtan fekudj le anyaddal, mert azt meg a szomszed lovai jatszottak meg.

Ekkora baromsagot, h az allatvilagban is megfigyelheto...

2012. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
11%

Lemaradt, h a homoszexualitas annyira termeszetes, mint a pedofilia, a nekrofilia, a gerontofilia, az animalszex, a csaladon beluli szex meg a tobbi gyokerseg.

Beteg emberek torzult elmevel...

2012. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
79%

Én kiállnék, mivel én is meleg vagyok, párommal tervezzük is, hogy amíg lehet, bejegyzett élettársi kapcsolatot létesítünk. Kérdés, hogy meddig áll fenn még ez a lehetőség.

A templomi esküvőt én sem tartanám helyesnek, mivel tiszteletben tartom, hogy a keresztény vallás számára ez bűnös dolog. Ellenben elvárom, hogy a hívők ne akarják a vallásukat rámkényszeríteni. Szerintük a pokol tüzében fogok elégni a homoszexualitásom miatt, szerintem meg egy ládában fogok elrothadni, ennyi. De ne akarjanak már Istennel és Bibliával érvelni polgárjogi ügyekben.


Egyébként nem értem, idehaza miért fáj az embereknek, ha egy meleg pár boldog együtt és házasodhatnak. Nyugat-Európában gond nélkül sétálhatnak azonos nemű párok is, még csak fel sem tűnik senkinek, itthon pedig csak a mocskolódás megy.


Gyerekvállalásról pedig a véleményem, hogy nem kellene kijelenetni élből, hogy meleg párok alkalmatlanok a gyermeknevelésre. Ellenben minden hetero alkalmas? Kisebbségi családok segélyből alkalmasak a 11. gyerek nevelésére is? Alkoholista, semmittevő, tanulatlan emberek feltétel nélkül vállalhatnak gyereket? Biztos vagyok benne, hogy velem azonos nemű páromtól és tőlem több tudást és emberi értéket venne át egy gyerek, mint az előbb felsoroltaktól.


A meglátásom viszont, hogy hazánkban a társadalmon belül eluralkodó tudatlanság és szűklátókörűség miatt mind az azonos neműek házassága, mind pedig örökbefogadásuk még fényévnyi távolságra van.


25/F

2012. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
14%
A homoszexualitás pont ugyanolyan betegség mint a többi, de azok az emberek is betegek akik ezért ítélkeznek és halálba küldenék az ilyen embereket, mostantól utáljunk minden anorexiást, amnéziást, parkinzon kórost és a többit, a rákosról nem is beszélek úgyis megdöglik....pfff, emberek.
2012. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
8%
Én meg azt nem értem, hogy miért tiltott a bigámia. Szeretnék 40 feleséget. Sok országban ez legális, mint ahogy a szex is 14 éven aluliakkal.
2012. máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
4%
Ezt én sem értem, úgy sincs meg 1 nőben az a sok minden ami a pasiknak kell, mint ahogy 1 pasiban sem.
2012. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
14%

"A meglátásom viszont, hogy hazánkban a társadalmon belül eluralkodó tudatlanság és

szűklátókörűség miatt mind az azonos neműek házassága, mind pedig

örökbefogadásuk még fényévnyi távolságra van."


Tanits mester!

Valaszt adnal arra, h miert is nem zavarja meg a gyereket, ha apa meg anya helyett ket meleg neveli mikor a gyerek utanzassal tanul?

Miert van az, h a megrontott gyerekek felnottkorukban szinten kovetnek el megrontast annak ellenere, h tudjak, h bun es rossz?

Nem fog zavarni az onzoseged kozepette, h a gyereket a suliban mindenki szopatja, mert ket ko.csog neveli?

Nem baj, a lenyeg, h te babazhass es nem kell a szokasos szoveg, h a ciganyok meg az alkoholistak, mert senki nem mondja, h jobb, van, h el is veszik toluk a gyereket szal....

2012. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek nem lesz homokos mert azok nevelik, vajmi keveset tudsz a biológiáról.
2012. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!