Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki állnátok-e homoszexuálisok...

Ki állnátok-e homoszexuálisok házassága mellet?

Figyelt kérdés
Obama megengette homoszexuális házasságot ti követnétek vagy jó lenne ha Mgyarországon is zöld jelzést kapna ez a lehetőség?

2012. máj. 10. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
24%

Na és ha ő támogatja? Más meg nem pl Putyin pedig az is százmilliós nagyhatalom.


Amúgy NEM.

2012. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
45%
Pont olyan szent, mint az érzés amiért megteszik ezt a párok. Ez van, mivel nem érdekel nem zavar, van barátom "ilyen" ,többet ér bármelyik hitvány magyarkodónál.
2012. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
23%

Nem engedte meg... Kijelentette, hogy támogatja, de közölte, hogy ez az egyes államok dolga, hogy eldöntsék, hogy bevezetik-e.

Komolyan, hány éves vagy? Amúgy nem, nem támogatom.

2012. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
14%
Nem támogatom. Egyébként Obama nem "megengedte, hanem ezt mondta: "Same-sex couples should be able to get married." – azaz „az azonos neműek házasságát engedni kellene”.
2012. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
72%
Nem látom be, miért ne köthetnének polgári házasságot, hogy örökölhessenek egymás után, hogy bemehessenek a másikhoz a kórházba, és hasonló kedvezményeket igényelhessenek, mint az egynemű házasok. Aki azzal jön, hogy a házasság célja a gyereknemzés, az gondolja át. Plusz, van egy sajátos magyar vonás, ami miatt az örökbefogadást is engedélyezném. Az Államokban nem probléma az örökbefogadóknak, ha a gyerek kisebbségi, mozgás, vagy szellemi sérült. Nálunk az. Kimutatható, hogy aki árvaházban nő fel, nagyobb eséllyel lesz sikertelen ember, vagy bűnöző. Miért ne fogadhatnák örökbe ezeket a senkinek sem kellő gyerekeket egynemű párok? Nem kellene az államnak állnia az eltartásukat, és kapnának egy olyan stabil hátteret, hogy nagyobb eséllyel vihetnék valamire. De ugye, nálunk a zsigeri gyűlölködés megy.
2012. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
22%
Nem látom, miért kell házasság ahhoz, hogy örökölhessenek egymás után, a végrendeletet nem erre találták ki? Meg milyen kedvezményeket kapnak a házastársak, és mire?
2012. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
13%
Én csak a melegek válását támogatom
2012. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
35%
Engem nem érdekel a téma. Szerintem a házasságnak semmi értelme, legyen az férfi-nő, férfi-férfi vagy nő-nő között.
2012. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
85%

Bár nem nekem szólt, de...

Máté, teljesen igazad van, Jézus azt akarta volna, hogy mindenkit ölj halomra egy ak-47-essel. Erről szól ugye a krisztusi szeretet, az ellentétes véleményen lévők legyilkolásáról gyorstüzelő fegyverekkel. Gondolom, - erre az igényes írásképedből jöttem rá - komoly hittudós vagy, tehát azt is tudod, hogy Jézus a bibliában egy büdös szót nem szán annak, hogy a homoszexualitás rossz.

2012. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
6%

nem

elég ha élettársak

az el lett ismerve

ugyanúgy örökölhetnek stb.

2012. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!