Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az 51%-tól kettes...

Támogatnád az 51%-tól kettes érettségit? (Hoffman Rózsi)

Figyelt kérdés

Szerintem ez tarhatatlan, hogy ma érettséági, olyan szinte hülye emberek kapnak, akik olvasni is alig tudnak. Ez a 10-20%os minimális ponthatár egész egyszerűen kínos, röhej kategória. Emiatt értékelődöt le az érettségi, hogy a leghülyébbnek is már van. Általános 6os gyerek is megcsinálja.


Erre fel egy szülői egylet vén, kommunista vezetője azt mondta -figyelj!- , hogy 5 helyett csak háromból kellene érettségizni, de azt is a kölyök válassza meg. Na bakker, az én gyereken már énekből, rajzból és etikából fog érettségizni, de számolni már nem fog tudni.


Én gondolkodás nélkül felemelném 51%-ra a kettes szintet. Fősulin is így van, akkor meg ?? Akinek nem tetszik, íratkozzon ki.


2012. máj. 9. 19:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
21%
NEM TÁMOGATNÁM! Nem az érettségit kéne megnehezíteni, hanem az oktatást szigorítani. Annyi alulképzett tanár tanít, akik kettessel végeznek a főiskolán és engedik hgoy tanítsanak. Kész röhej, és a gyerek látja a kárát az egésznek. Sokkal szigorúbb oktatási rendszerre van szükség. Az érettségi ponthatárokat nagyon könnyű feljebb emelni, a Hoffmann Rózsika könnyen beszél, szigoríthatja nyugodtan, aztán tanulj hülyegyerek döglésig. Azt a nőt nem érdekli hogy a gyerek mennyit szenved a hibás oktatás miatt. sokan járnak külön tanárhoz, mert nem értik meg az anyagot amit az iskolákban tanítanak, mert hibás az egész oktatás! Az érettségivel semmi gond, de ami az iskolákban folyik...pffff, én szó szerint idegösszeomlást kaptam középiskolában, sőt mi több, általánosban is. Mert a tanárok nem tudtak se fegyelmezni, se tanítani. Sokan pánikbetegséget kaptak az egésztől, vagy mély depresszióba estek. Azt az ötletet sem támogatnám hgoy 3 tantárgyból lehessen érettségizni, minek??? semmi értelme, sokan kihasználnák a helyzetet és a legkönnyebbekből tennék le. Jó ez így ahogy van! Rohadt nehéz így is. Ha meg feljebb viszik garantáltan több lesz a bukás mint most, a sz@r oktatás miatt, és mert egy felfuvalkodott hólyag az oktatási miniszter.
2012. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
43%

14

""András 140 000 forintos fizetését megemelték 12%-kal. Mennyi lett András fizetése az

emelés után?"

Szorozzunk be egy számot 1.2-vel. Ötödikes anyag. "

1,12-vel, de gondolom csak elírtad.

2012. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%
Hiába ötödikes anyag, megkockáztatom, hogy rengetegen képtelenek lennének kiszámolni.
2012. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
A hájpacni Hoffman Rózsikát nem érdekli hogy mi van az oktatásban, csak óbégat a kényelmes selyemszékéből hogy gyenge eredményeket produkálnak a diákok. De ő mossa kezeit. Az embernek még a tanulástól is elmegy a kedve amilyen helyzet van ebben az országban. Most hogy szigorították az egyetemi felvételt is még kevesebben jelentkeztek a felsőoktatásba.
2012. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
ja és innen ered ebből a gyenge oktatásból hgoy a felnőtt ember se tud kiszámolni egy állítólag könnyű 5.es példát
2012. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

rohadtul nem támogatom..


maradjon csak így

2012. jún. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!