Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy itt...

Pro Patria kérdése:

Mi az oka annak, hogy itt GYK-n sokkal több a baloldali liberális, mint egyébként a szavazók közötti arányuk?

Figyelt kérdés
Talán nincsenek is olyan sokan, mint ahogy a kommentek sokaságából következtetni lehetne, csupán arról van szó, hogy a legaktívabb kommentelők (mondjuk a toplista első tíz szereplője) között vannak jelen nagy számban, magyarán nem sokan vannak, hanem hangosak, ám mivel a nevüket nem írják ki, így sok ember benyomását keltik?
2012. máj. 7. 02:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem kormánypártiságról, vagy kormányellenzésről van szó, hanem egyáltalán. Végignézve a válaszok pontozását, megdöbbentő, de aki negatívan ír a kommunizmusról(!), az 0-ra le van mínuszozva. Ugyanez van az etnikumokkal kapcsolatos kérdéseknél, vagy Horthy, és Trianon kérdéskörben.

[link]


Több szemléltető példát is kigyűjthetnék még, ahol ilyen látványosan megmutatkozik a kommunista nosztalgia, meg a liberális szemlélet a mínuszozgatások terén.


De ráadásul engem van, amikor teljesen indokolatlanul is 0-znak le, például ennél a kérdésnél ugyanazt írtam, mint az előttem lévő, de mivel pozitív színben tüntettem fel a jobboldali értékrendet, 0-án álltam néhány perc múlva, míg a baloldalt magasztalók 100%-on!

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__3..


Mi folyik itt?

2012. jún. 28. 20:59
 22/24 anonim ***** válasza:

Felváltva jön a balos és jobbos pontozó gárda.

Volt már olyan két válaszom ami 100% illetve 0% volt pedig ugyanazt írtam le.


A név szerinti nullázást pedig azoktól kapod akik a neved láttán nyomják a piros pacsit,akik el se olvassák mit írtál szimplán csak rühellnek valamiért.

Ez is bevett szokás eme elit közösségben.


Vedd le a neved ha ennyire zavar.

2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 yossarian44 ***** válasza:

Bocsánat, itt nekem az egyik témában egy jobbik támogató fullos kommunista propagandát nyomatott...


Ez után ne mondja nekem egyik se, hogy ki a komcsi/libsi, mert hogy a jobbikosok nem tudják megítélni, az biztos...

2012. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, a mínuszozásban látható nagyon a balos túlsúly.
2012. jún. 29. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!