Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy itt...

Pro Patria kérdése:

Mi az oka annak, hogy itt GYK-n sokkal több a baloldali liberális, mint egyébként a szavazók közötti arányuk?

Figyelt kérdés
Talán nincsenek is olyan sokan, mint ahogy a kommentek sokaságából következtetni lehetne, csupán arról van szó, hogy a legaktívabb kommentelők (mondjuk a toplista első tíz szereplője) között vannak jelen nagy számban, magyarán nem sokan vannak, hanem hangosak, ám mivel a nevüket nem írják ki, így sok ember benyomását keltik?
2012. máj. 7. 02:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem itt valami nagy tévedés van. Vagy valaki szűri az én gyk oldalam. Baloldali liberálist itt elvétve lehet csak találni. Inkább jobboldaliakból van több, illetve néhányan próbálják ezt ellensúlyozni (általában én is), mert különben nagyon - még jobban - eltolódna ez a kategória a pártok körüli acsarkodás irányába, és értelmes vitára már egyáltalán nem lenne esély.

Most azért még akadnak olyan kérdések, ahol értelmes válaszok érkeznek.

2012. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ez az észrevételem, hogy aktivitásában sokkal erőteljesebb a valódi támogatottságához képest a baloldali liberális hívő tábor, de ez az egész internetre jellemző valamiért.


Csak példának: még a mno.hu-n is, ami szín jobboldali újság pár elmebeteg rendszeresen odajár provokálni buta baloldali böszme kommentjeivel és ezt teszik szinte már főállásban, ha csak a mennyiségét nézem a teljesítményüknek.


Még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ezeket az embereket megfizetik, de az is lehet, hogy ugyanolyan félnótások, mint egy bakáts tibor, aki fillérekért hülyítette a népet ballib butaságokkal, miközben meg élelemre se tellett a nagyeszűnek.

2012. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem fizetett embereik vannak a blogolásra. De lehet, hogy csak egyszerű aktivistáknak van ez kiadva. A jobboldalon inkább dolgozni szoktak. A baloldalnak a sok lenyúlás és az ország kifosztása miatt tökélyre kellett fejlesztenie a befolyásolást a különböző médiumokban. Figyeljétek meg az internetes sajtót, szinte minden az ő kezükben van. És azért, mert azok, akiknek eladták az országot pénzelik őket, és azoknak a kezében vannak ezek a médiák is.

Szerintem legalább 10 ember van, aki folyamatosan azzal foglalkozik, hogy a jobboldali kommenteket lepontozzák, a baloldaliakat föl.

Valószínűleg ez a kommentem is hamarosan 0 %-on fog állni.

2012. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"sokkal erőteljesebb a valódi támogatottságához képest a baloldali liberális hívő tábor, de ez az egész internetre jellemző valamiért. "



Nézd meg a Jobbik facebook követőit ! Magyarázat : szélsőségeseknek nincs tévéjük rádiójuk és csak egy hetilapjuk van a barikád.

2012. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
Az újgazdagok (libsik) és a nyugdíjasok (vörösök) érnek rá netezni, a középosztály (jobboldal) dolgozik.
2012. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre a szélsőjobb felülreprezentált ezen az oldalon.
2012. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én csak dühös és elégedetlen embereket látok, függetlenül attól, hogy valamikor hova szavaztak. A kormánnyal szembeni kritika nem azonos a liberalizmussal. Jól jelzi viszont a kiábrándultságot...
2012. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek látásmódja az oka egésznek.


A legnagyobb csoport a politika topicban a roppant műveletlen és ostoba Jobbikosok tömege. (megjegyzés csak a Gyk-n szereplők többségére igaz ez az állítás a Jobbik minden tagját kollektíven nem hülyézem le)


Szintén népes csoport a kormánypárti csoport ami két részből áll a legkisebb rossz körülbelül az egyik fele a csoportnak a maradék tényleg bízik benne.


A harmadik kicsi de annál hangosabb csoport a szélsőséges elmebetegek klubja ,ami mindössze pár aktív de kiállhatatlan emberből áll.


A negyedik a maradék akiket baloldali liberálisok csoportjába sorolják itt meg a való életben is azokat akik nem illenek a többi csoportba. Általában kormány de nem különösebben cigány/zsidó/sátáni pénzoligarchia ellenesek,dene adj isten néha meg is védik őket .

Az ábrán(Parlament) csak a ballibsik felelnek meg ezeknek a kritériumoknak de megfeledkezünk arról hogy lakosság fele ha nem is szavazott,de az internet használatáig talán még eljutott.

A fejemet merném rá rakni hogy ennek az igen vegyes halmaznak jó ha a tizede liberális egyáltalán .


Valamint megvan az a személyes komikuma az ilyen kérdéseknek hogy aki nyakra főre libsiz le boldog boldogtalant aztán még meg is kérdezi hogy lehet vajon ilyen sok belőlük.

2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Így jár az, aki elhiszi az agymosást, hogy Magyarországon a lakosság nagy része a Fideszre szavaz, meg hogy 2/3. :D Amúgy a jelen rezsim elég pocsék, aki egyébként nem liberális, vagy baloldali, az is joggal szidja. Gondolom az egyszerű lényeknek minden ilyen ember baloldali, liberális, komcsi, stb. De az sem igaz, hogy 2010-ben elfogytak a magyar liberálisok, ez csak orbáni mese habbal. :D Szerintem arányilag sokkal több a liberális, mint a konzervatív az országban.
2012. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mert nekik van idejük ilyen oldalakon lopni a napot, míg a hazafiak eltartják őket!
2012. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!