Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy itt...

Pro Patria kérdése:

Mi az oka annak, hogy itt GYK-n sokkal több a baloldali liberális, mint egyébként a szavazók közötti arányuk?

Figyelt kérdés
Talán nincsenek is olyan sokan, mint ahogy a kommentek sokaságából következtetni lehetne, csupán arról van szó, hogy a legaktívabb kommentelők (mondjuk a toplista első tíz szereplője) között vannak jelen nagy számban, magyarán nem sokan vannak, hanem hangosak, ám mivel a nevüket nem írják ki, így sok ember benyomását keltik?
2012. máj. 7. 02:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Mert sok nyugdíjad ráér itt észt osztani, nincs jobb dolguk.
2012. máj. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vettem észre, hogy így lenne.
2012. máj. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Mert csak itt nagy a pofajuk.
2012. máj. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
Mert ezek alkotják a hangos tömeget, közben annyian sincsenek ahányan hiszik magukat!
2012. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Azt én is észrevettem, hogy itt sokkal több az értelem nélkül tengődő emberszerű lény, mint a választásokon.
2012. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Itt inkább as Fideszesek meg a Jobbikosok osztják az észt!

Aki nem ért velük egyet,arról azt hiszik,hogy baloldali vagy liberális. Pedig csak tudnak józanul gondolkodni.

2012. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

"Itt inkább as Fideszesek meg a Jobbikosok osztják az észt! "


Mi nem osztjuk az észt. Ti eddgi is megvoltatok nélküle, nekünk meg azért hiányozna.

2012. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Az az oka, hogy a jobbikosokkal, radikálisakkal szembehelyezkedő vélemények mind-mind liberálisnak vannak titulálva. Holott csak annyi a "bűnük", hogy nem gyűlölködnek.
2012. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

A jobbikosok szerint mindenki liberális meg hazaáruló aki nem ért velük egyet.A komcsik szerint meg mindenki náci aki velük nem ért egyet.


Véleményem szerint a jobbik egész normális párt lehetne hogyha nem ilyen radikálisan állna a dolgokhoz.Ha egy kicsit visszább venne talán többen szavaznának rá.


A jobbik olyan most mint a fidesz volt az elején.A fiatalokat ragadja meg és őket próbálják az oldalukra állítani.

2012. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
A baloldali liberálist zöldnek nevezik, abból pedig én speciel egy darabot nem láttam még az oldalon.
2012. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!