Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat miért nem védi...

A magyarokat miért nem védi senki sem?

Figyelt kérdés

Most nem azért mondom,de itt azt mondom,hogy magyar vagyok és megvernek a cigányok mert rasszista vagyok.


Ha meg meglökök egy cigányt akkor meg megint rasszista vagyok, bármit tesznek itt a magyarok rasszisták,ezért így tényleg rasszisták vagyunk, de akkor a cigányok magyar gyűlöletére nincs megfelelő szó!


Na meg azt nem tudtam soha sem megérteni,hogyha őket itt gyűlölik, elnyomásban élnek,akkor mi a francért nem takarodnak el innét?Ezt soha sem tudtam megérteni, Trianonnál is elnyomtuk a kisebbségeket,de akkor mi a francért maradtak itt?(Tudom,hogy nem ez volt az ok,de ez is számított)

Főleg,hogy a többsgének volt már akkor is saját országa, minek maradtak itt, ugyan így a cigányok is miért vannak itt ha sz*r nekik?



2012. ápr. 20. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Na pont ezek azok a viselkedések, amikkel kivívják maguknak az itteni jólétüket. A többség nem mer rájuk sem szólni, mert félnek tőlük. Vagy csak undorodnak, és ezért közönyösséget mutatnak feléjük. Közben ők meg vígan mennek l0pni vagy amihez kedvük tartja, mert ugye megtapasztalják, hogy nekik mindent szabad. Pesten is ma is a szemem láttára meg sem bünteti őket az ellenőr. Még jó hogy elszemtelenednek. Ha az intézményeink ilyenek, hogy mindent rájuk hagynak és nem vonják őket semmiért felelősségre, akkor miért sírsz? Vagy az ő szemszögükből: miért mennének el, ha nekik itt mindent szabad?

Amúgy külföldről is azért jön ide a sok fiatal mert itt féktelenül bulizhatnak. Ez egy következmények nélküli ország.

2012. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

"...hisz ők vitték be és leigázták egész Afrikát, nagyon is megérdemlik..."

Leigázták Afrikát? Hmm... Nagyon rossz lehetett a történelem oktatás felétek... Most már semmin sem csodálkozom.

2012. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

13:03! Megpróbálom elmagyarázni, hogy 12 évesen is megértsd. Egy ember hovatartozása nem fekete vagy fehér. Te is lehetsz magyar, ateista, pesti vagy nyírségi, egyben nyíregyi. Ezekből adódik össze.

Pl. ezért van az, hogy a legtöbben Felvidéken nem magyarnak valják magukat, hanem szlovákiai magyaroknak. Mert más.


És igen, vannak olyanok, akik magyarok és cigányok egyben. Identitásukban különböznek a szimplán magyaroktól, de különböznek a szlovákiai cigányoktól is.


A többit nem komme ntálnám.

2012. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!