Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat miért nem védi...

A magyarokat miért nem védi senki sem?

Figyelt kérdés

Most nem azért mondom,de itt azt mondom,hogy magyar vagyok és megvernek a cigányok mert rasszista vagyok.


Ha meg meglökök egy cigányt akkor meg megint rasszista vagyok, bármit tesznek itt a magyarok rasszisták,ezért így tényleg rasszisták vagyunk, de akkor a cigányok magyar gyűlöletére nincs megfelelő szó!


Na meg azt nem tudtam soha sem megérteni,hogyha őket itt gyűlölik, elnyomásban élnek,akkor mi a francért nem takarodnak el innét?Ezt soha sem tudtam megérteni, Trianonnál is elnyomtuk a kisebbségeket,de akkor mi a francért maradtak itt?(Tudom,hogy nem ez volt az ok,de ez is számított)

Főleg,hogy a többsgének volt már akkor is saját országa, minek maradtak itt, ugyan így a cigányok is miért vannak itt ha sz*r nekik?



2012. ápr. 20. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Egyetértek, de a Monarchiában igazából nem nyomtuk el a kisebbségeket, náluk voltak a legliberálisabb kisebbségi törvények Európában.

Amúgy meg mennek Kanadába, de azoknak van eszük, és kitoloncolják őket. Szerintem át kéne adni őket Indiának - úgyis onnan jöttek, fel sem fog tűnni még pár millió, úgyis annyian vannak.

2012. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

1. Ők magyar cigányok. Hova menjenek? Körbenézek, és nem látok Európában olyan országot, hogy Cigányia.

2. Kik maradtak még itt? Szlovákoknak pl. hol volt saját országa? De ezen az elven szerinted az összes magyar takarodjon ki Erdélyből meg Felvidékről, mert az most már a szlovákok földje, a magyaroknak meg van saját országa, menjenek oda?

Inkább menj vissza mesét nézni...

2012. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ennyire nem lehetsz két bites.
2012. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A jelenseg ami Magyarorszagon megy vegbe, a vilag tobb orszagaban ugyanugy megfigyelheto. Amerikaba a feketek, zsidok, stb... Nemetorszagba a torokok, Holladiaban ugyanaz, sok helyen az arabok. Itt mar inkabb az a kerdes, hogyan kezeli az adott orszag a helyzetet. Mivel itt vannak, es mar van allampolgarsaguk, jogaik vannak. Tehat nem vagyuk egyedul, mas orszagokban is van ciganyproblema. Ebben a vilagban majdnem mindeki onzo, es csak magat vedi. Menekulteket befogadni sosem konnyu es nem hoz sok jot.
2012. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A cigányok önszántukból vannak itt ,ők jöttek ide, senki sem kötelezte őket, a magyarok nem unalmukban élnek Erdélyben!

Tőlem maradjanak a cigányok, engem nem az zavar,hogy nem magyarok hanem az ahogy viselkednek!És még ők panaszkodnak...viselkedjenek úgy mint egy normális ember....most jön a duma,hogy vannak normális cigányok is..igen 100-ból 3 normális....én majd akkor állok ki értük ha 100-ból 97 lesz normális és a 3 miatt elítélik őket, na akkor én leszek az első aki védeni fogja őket,de addig nem!!

Meg tény,hogy vannak máshol is idegesítő kisebbségek, ott van Amerikában is a sok néger...meg is érdemlik, miért vitték oda őket?!Nem akartak azok sem oda menni....de ott a négerek rendőrként,ügyvédként is dolgoznak és csomóan vezető beosztásúak.

2012. ápr. 20. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, de kár, hogy bezárt a Lipótmező...


"A cigányok önszántukból vannak itt ,ők jöttek ide, senki sem kötelezte őket, a magyarok nem unalmukban élnek Erdélyben!"

A magyarok és a székelyek is önszántukból jöttek 1100 évvel ezelőtt ide - nem?


"ott van Amerikában is a sok néger...meg is érdemlik, miért vitték oda őket?!Nem akartak azok sem oda menni...."

Nem sok beleszólásuk volt, hogy hogyan jutnak el oda. Rabszolgaság intézménye mond neked valamit?


"de ott a négerek rendőrként,ügyvédként is dolgoznak és csomóan vezető beosztásúak."

Igen, mert baromi sok pénzt, időt és erőfeszítést öltek abba, hogy minél több fekete kerüljön ki a gettóból. De tudod, ott még 60 évvel ezelőtt még feketéket lincseltek, csak azért, mert feketék.

2012. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is kár, hogy bezárt. A liberális és egyéb balos elvtársak nagyját gumiszobába kellene zárni, akkor talán lenne esélye ennek az országnak.
2012. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

engem nagyon idegesítenek, már csak azért is , mert állandóan beszólnak. Azért megakartak verni, eelőttük álltam a Büfében...

Leköpik a WC villanykapcsolóját. Undorítóan beszélnek, ütik a fehéret.

14/L

2012. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

" A magyarok és a székelyek is önszántukból jöttek 1100 évvel ezelőtt ide - nem? "

De, és?!


"Nem sok beleszólásuk volt, hogy hogyan jutnak el oda. Rabszolgaság intézménye mond neked valamit? "

Te ostoba,éppen ezt mondom,hogy meg is érdemlik az amcsik,hogy baszogatják őket a négerek, hisz ők vitték be és leigázták egész Afrikát, nagyon is megérdemlik, "De tudod, ott még 60 évvel ezelőtt még feketéket lincseltek, csak azért, mert feketék." most meg majdnem fordítva van feketék vernek fehéret azért mert fehér....de a magyarok milyen cigányt bántottak??

Az Amerikaiak magukra vessenek...

2012. ápr. 20. 14:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg érdekes,hogy a cigányokat kib-szták Franciaországból is, Kanadából is, mindenhonnét....de igen biztos nem velük van a baj!
2012. ápr. 20. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!