Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány megtalálta már a...

Gyurcsány megtalálta már a szakdolgozatát a fiókok erdejében? :-)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 21:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ha problémát okoz az angol:

Magna cum laude: A magyar főiskolákon és egyetemeken az a jelesre teljesített diploma amely megszerzése alatt az illető összes kapott osztályzata ötös.

[link]

2012. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
És az általános műveltség témakört ezzel ki is merítettük.
2012. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"A magna cum laude az egy zenei formáció. A summa cum laude minősítést pedig doktori disszertációra adják.

Az ALAPMŰVELTSÉG hiányát véltem felfedezni."


Hát te elég sík vagy, remélem nem haragszol :D

2012. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem haragszom, de azt nem értem, hogy miért nem szóltak nekem erről, pedig én is végig 5-ös voltam az egyetemen.

Ja, a belinkelt angol oldal nem sokat ér, mivel nem vagyok nagy angolos, mindig is a némettel foglalkoztam. Bár most a tolmácsvizsga után lehet nekifekszek az angolnak.

Egy dolog azonban vigasztal, mégpedig az hogy fletónál 1000-szer műveltebb vagyok.

2012. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ezerszer műveltebb vagy valakinél? És ez tiszta kíváncsiság. (Pláne egy olyannál, akit - ismétlem - nem ismersz.)

A másik kérdésem: az intelligencia nem számít? Az, amelyik megakadályoz abban, hogy ránézésre ítélj meg embereket. Az említett személy lehet, hogy nem poénkodna valakin a gyak. oldalon, csak mert nem szimpi neki.

2012. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gőgös beképzelt viselkedés, mások magabiztos lesajnálása egy jól meghatározott réteg sajátja.

Szakdolgozat témában is érdekes kijelentések hangzottak el, vajon alanyaik mennyire lehetnek tisztában a készítés körülményeivel?

Tegnap az illetékes egyetem választ adott arra, miért nincs az archívumban a kérdéses szakdolgozat (és még sok másé). A kérdés tehát aktualitását vesztette. Hogy hogyan minősítünk valakit, aki illetéktelenek felszólítására nem reagál, ahhoz megemlíteném azt a törvényt, miszerint a gyilkos sem köteles magára vallani.

2012. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Két hét teszetoszáskodás után kitaláltak egy indokot, hogy miért nincs meg? Én még tegnap azt hallottam, hogy az egyetem azt mondta, hogy biztos, hogy nem dobták ki a dolgozatot, szóval meg kell lennie. Na mit találtak ki? Miért nincs meg? Tényleg érdekel. Remélem már szervezi a lemondását.
2012. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg ismerek olyat sokat, aki maga készítette a szakdogáját, sőt doktorija is van, mégis egy felszínes, műveletlen, felelősségérzetet nem ismerő, az irodalomban és a zenében az értéktelen giccset kedvelő személy.

Túl nagy kultusza van a diplomának, pedig az égvilágon semmit nem bizonyít. Mondom ezt én, akinek szintén van.

2012. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hozzátenném az előzőhöz, hogy a szakdolgozatoknál bevett gyakorlat, hogy egymásét átfogalmazzák az írók, de gyakorlatilag ugyan az marad.
2012. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!