Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány megtalálta már a...

Gyurcsány megtalálta már a szakdolgozatát a fiókok erdejében? :-)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 21:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%

KISZ-es volt, tehát neki nem kellett írnia. Azért valahogy átrugdosták az elvtársak a büfészakon és kapott egy diplomát a SEMMIÉRT.

http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ

2012. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Nem hallottad? Ellopták a jobboldaliak! XD Nem semmi "párt" ez a DK.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YZuat..

2012. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
43%
Tök jó, hogy ennyi okos ember él kis hazánkban. Még a volt miniszterelnöknél is nagyobb agyak. Csak azt nem értem, hogy akkor miért van ez az ország egyre nagyobb bajban. Biztos mert nem azok irányítják, akik itt osszák az észt. Csupa intelligens diplomás, akik magna cum laude végeztek.
2012. ápr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%

Én sem keresem a magamét. Elég, ha a fejemben van, és szükség szerint használni tudom. Ez utóbbi a lényeg. És nagyon zokon venném, ha valaki csak úgy, puszta szórakozásból, és nem nagyon jól definiált célból kutakodna utána.

Vagy tán néhányakat azért érdekelnek a szakdolgozatok, hogy nekik is legyen? (na ezt nem bírtam megállni)

2012. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom te is szoktad teli pofával szidni Orbánt, nem is ilyen humoros vádakkal illetve, úgyhogy be lehet fogni.
2012. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ez milyen érv az ostoba viselkedés mellett?:

"Gondolom te is szoktad teli pofával szidni Orbánt, nem is ilyen humoros vádakkal illetve, úgyhogy be lehet fogni."

2012. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy bort iszol és vizet prédikálsz.
2012. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

A magna cum laude az egy zenei formáció. A summa cum laude minősítést pedig doktori disszertációra adják.

Az ALAPMŰVELTSÉG hiányát véltem felfedezni.

2012. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

18-nak:

[link]

2012. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

És így is, hátha szükséges:

Question: My friend just graduated "with highest" distinction", while another friend graduated from another University as "summa cum laude". Which is higher, Magna, Summa, or "with highest distinction?


Answer: In Latin, "cum laude" means "with distinction", and different colleges use different standards.


- "with distinction" (cum laude, literally "with honor") is often the top 5% of GPA within the graduating class.


- "with high distinction" (magna cum laude, literally "with high honor), is reserved for students with a GPA between the top 5% and 3%.


- "with highest distinction" (summa cum laude, literally "with highest honor") is often the top 3% of the graduating class, usually a GPA above 3.9, depending on the grade inflation at the school.


Universities may call it different names, but the three steps of "cum laude" remain a universal standard for achievement in colleges and universities across the globe.

2012. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!