Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Plagi Bácsi miért nem vállalja...

Plagi Bácsi miért nem vállalja nyiltan:"Csaltam! "?

Figyelt kérdés
Csak mellébeszél még most is, hazudik...
2012. ápr. 7. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy olyan jól hazudik, hogy már ő is elhiszi amit mond
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már lemondott... Nothing to see here, move along.
2012. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sz1u ***** válasza:
Igaz, hogy lemondott... de még továbbra is veri magát! Az idióta még nagyobbat akar bukni... ...bár Polt Petya lehet segít neki.
2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pro Patria ***** válasza:

Erről a vizsgálóbizottság így nyilatkozott:


"Lezárta a köztársasági elnök doktorijának vizsgálatát a vizsgáló bizottság, és megállapította, hogy a Testnevelési Egyetem szakmai hibát vétett, amikor a szövegazonosságokat nem tárta fel időben, s így a dolgozat szerzője azt hihette, hogy értekezése megfelel az elvárásoknak.

[...]

A lap információi szerint a testület azt állapította meg, hogy Schmitt dolgozata megfelel[!] az 1992-ben hatályos jogszabályoknak és az egyetemi szabályzatnak. A vizsgálóbizottság ugyanakkor szakszerűtlennek minősítette a doktoriban felhasznált források megjelölését. Megjegyzik ugyanakkor, hogy erre már az előopponensi véleményben fel kellett volna hívni Schmitt figyelmét, ez azonban nem történt meg.

[...]

Megjegyzik, hogy az irodalomjegyzékben szerepelő művek sem felelnek meg a bibliográfiai elvárásoknak.

[...]

Megállapították továbbá, hogy a dolgozat 34. oldalától 50. oldaláig teljesen megegyezik Klaus Heinemann Sport, the third Millenium című művének egy részével, valamint hogy a mellékletben szereplő 1. és 2. számú diagram megegyezik a bolgár Georgiev művében fellelhető diagrammal, ugyan így egyezik több táblázat is. Emellett megállapították azt is, hogy a doktori további mintegy 180 oldala részleges egyezést mutat Georgiev művével."


Azaz a tényleges másolás csak 15-20 oldal. A doktori pedig az akkori követelményeknek megfelel.

2012. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pro Patria ***** válasza:
Most komolyan le lettem mínuszozva, amiért bemásoltam, hogy mit állapított meg a vizsgáló bizottság...?
2012. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!