Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szélsőséges, aki vállalj...

Miért szélsőséges, aki vállalja magyarságát és nemzetben gondolkodik?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 5. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem az a mocsok a szélsőség, ami most megy! Ez a vadkapitalista ultraliberális gyarmati kizsákmányolás,- és népbutítás! A média ezt manipulálja az emberekbe, tehát ezért szélsőség ma magyarnak lenni Magyarországon.
2012. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert akik külsőségekben hirdetik a magyarságukat,azok valójában nem a nemzet érdekeit nézik. Csupán álmodoznak.

Nem szavakkal kell magyarnak lenni,hanem tettekkel.

2012. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit viccesnek érzem ezt a cikket.

Azt próbálja megfogalmazni, hogy milyen egyedi is a nemzeti oldal, és milyen szemetek "mások, akiknek egy réteg véleménye van", mert ha saját gondolata van valakinek, az szélsőséges. A cikk felhozza azokat az általános demagógokat, amikkel ezek a derék "hazaszeretők" szeretnek dobálózni.


"Mindegy, kik állnak a háttérben, néhány bérkommentelő még nem a világ."

Nem hát Kata! Hiszen te is az vagy :). Tudjátok ki ez a Nagy Kata? Olcsó baloldali bloggerből nemzeti prolivá átvedlett újságíró.


"Ha valaki ki merészeli tenni a magyar lobogót a háza falára, szélsőséges. Ugyanez a hőn imádott (és majmolt) Nagy Testvér világában teljességgel természetes. Kimegy John reggel kisgatyában és felvonja Amerika zászlaját a kertjében."


- Mindenki tudja, hogy mit is jelképez manapság egy kitűzött magyar vagy árpádsávos zászló. Mindenki tudja, hogy mit jelképez a Kárpátiás póló a kisebbség között, mégis ha valakibe belekötnek emiatt már rohan is a "nemzeti és független nem fősodratú" médiához, hogy mielőbb nemzeti mártírrá válhasson a kisebbség "mindennapos ok nélküli kötözködésében".


"ha szóvá mered tenni: a te nagyapád is belehalt a kommunizmus terrorjába, ennek ellenére nem kérsz kártérítést és nem aggatod tele a falat az utolsó óráinak a fényképeivel, nem követelsz senkin semmit, inkább magyar ember módjára a lelkeddel gyászolod."


- Lelkeddel gyászolod, azzal, hogy "szóvá mered tenni".

Aha...


Nem értem ez az egész nemzeti oldal miért is gondolja azt, hogy ők jobbak, mint akiket szidnak.

Azért, mert nemzeti vagyok?

Azért, mert cigány vagyok?

Én látom a párhuzamot, de ti csak pontozzatok le. A cikk is erre tanított titeket, hát engedelmeskedjetek :). Higgyétek el, hogy az ezerszer elmondott és lejáratott indokok a ti saját gondolataitok, és egyediek vagytok...

2012. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!