Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ma lemond e Schmitt?

Szerintetek ma lemond e Schmitt?

Figyelt kérdés

Árulkodó jel lehet, hogy ma rendkívüli frakcióülést tartott a fidesz, melyről Orbán sietve elment, mert a közt. elnök magához hívatta. MA délután pedig felszólal Schmitt a parlamentben.

[link]


Heti Válasz szerint is vége:

[link]


2012. ápr. 2. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:

És a rövid cikk:


A minden apró fejleménynek komoly jelentőséget olvasók kedvért megpróbáltuk összegyűjteni, mi utalhat arra, hogy Schmitt változtatott az eddig álláspontján, és ma felajánlja lemondását a parlamentnek.


Bejelentette, hogy felszólal az Országgyűlésben. Ehhez államfőként bármikor joga van, amivel azonban eddig nem élt.

A frakcióülésen Orbán egy esetleges következő köztársasági elnökről beszélt, aki Schmitt-től jobbra állna.

A frakcióülés közepén Schmitt rátelefonált Orbán Viktorra, aki azonnal hozzá indult a Sándor-palotába.

Nem Frissül a Köztársasági Elnöki hivatal honlapja, nem került fel a pénteki és a vasárnapi interjú.

A keh.hu-n továbbra sincs fent egyetlen áprilisi program sem, még a mai parlamenti felszólalásra sincs utalás.

Csütörtökön a Magyar Nemzet, ma a Heti Válasz, azaz a jobboldali sajtó meghatározó orgánumai a távozását sürgetik.

A Professzorok Batthyány köre is a lemondását szorgalmazza.

Az épp zarándokúton lévő felesége nélkül ebédelt vasárnap a Dérynében, ez kiváló alkalom lehetett helyzete végiggondolására.

2012. ápr. 2. 12:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem... ezzel csak az ország és az ő saját helyzetén ront...
2012. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nagyon forr a levegőben hogy lefog mondani. Én is most nem olyan régen olvastam ezt a cikket meg még egy cikket valahol máshol, nem tudom már hol hogy sok jel utal arra hogy lefog mondani. Nem biztos hogy ma lehet csak 1 hét múlva de már közelít.
2012. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Az lenne a korrekt, ha lemondana.

De szerintem nem fog...


Pedro

2012. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
LEMONDOTT
2012. ápr. 2. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Forrás?! Még sehol nem látom, hogy lemondott volna! /pedig illett volna, már az első "kiszivárgáskor"/
2012. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
index, hvg, stb
2012. ápr. 2. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Lassan frissít a róka, most már belefutottam én is.
2012. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shai-Hulud ***** válasza:

JÉÉÉÉÉÉÉÉ, csoda történt!

Nem hittem, hogy képes rá!

Na, 2 centit nőtt a szememben - bár még mindig mélynövésű.


Pedro

2012. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!