Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ez a zene magyar...

Szerinted ez a zene magyar ellenese vagy ez csak egy normális vélemény?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=i6ueq8RR5bw&feature=related


Én kétféle képen tudtam értelmezni...


1.Leszólja azokat akik magyar érzelműek.

2.Felesleges magyarkodni mert ebben az országban mindenki átbasz mindenkit, és abból még inkább hátrányod van,hogy magyar vagy...szóval értitek,mint mikor azt mondják hogy "birkák vagyunk" önkritika talán a jó kifejezés,hogy önkritikaként mondja ezeket?

Szerinted?


2012. márc. 28. 21:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
60%
Hm, tehát a bolygó nagy része nem vitte semmire, legfőképpen a fejlett államokban élők (Észak-Amerika, Európa)? Érdekes megközelítés.
2012. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
17:44-es: hülyeséget beszélsz.
2012. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
59%

17:44-es


Magyarérzelmű vagyok. Családom van. Barátaim vannak. Két diplomám, két felsőfokú nyelvvizsgám van. Vezető pozícióban vagyok.

Jól érzem magam a bőrömben.

Azt hiszem vittem valamire.

2012. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Az USA-ban is főleg a semmirekellő redneckek terjesztik a marha nagy nemzeti identitásukat igazoló nézeteiket. Aki magyar az magyar lesz a bohóckodás nélkül is (minden pólója Trianonról szól - persze azt sem tudja mi történt, mindenki hazaáruló csak ő magyar, hangoztatja, hogy mindenkinek ez a balkáni porfészek kell, stb.). Érdekes, hogy ezek a nagy nemzetiek 2006 után másztak elő. Előtte hol voltak vajon? Nagyon egyszerű. Divatot követik és a késői tinikor szellemében lázadoznak a világ ellen. Modern hippik.
2012. ápr. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Pro Patria ***** válasza:

ma 05:23


Az a baj, kedves honfitársam, hogy olyan magabiztossággal beszélsz dolgokról, mintha valami őszszakállú bölcs lennél. Honnan tudod, hogy aki nemzeti érzelmű, a magyar identitás és kultúra iránt elkötelezett, közösségtudatot vállaló, az csak szegény és/vagy sikertelen?

Honnan jelented ki ilyen biztosan, hogy az ún. "magyarkodás" a trianonos-pólókban, meg a nagymagyarországos-matricákban mutatkozik meg?

Talán Széchenyi is az volt, mikor egyévi teljes jövedelmét felajánlotta az MTA megalapítására, a magyar nyelv művelése érdekében? Végig a történelmünk során teljesen normális volt a lojalitás, az elődeink és felmenőink tisztelete, az eljövő idők számára példás viselkedés, a hagyományok és kultúra vérrel való védelme, és minden ehhez tartozó magatartás. Ezt csak a legújabb idők 45 év szocializmusa ölte ki a magyar nemzetből. Az, hogy most újra előtör, nem jelent mást, mint hogy egy mesterségesen elterelt folyó újra visszatér természetes folyási irányába, egykori kiszáradt medrébe.

A rád, és hozzád hasonló emberekre, akik diplomával meg vezetői beosztással dicsekednek, épp az abszolút ego, a lenézés, a pökhendiség, a gőg a jellemző - mint itt is láthatjuk. Ha a hozzád hasonlókon múlott volna, ma németül, esetleg törökül, vagy oroszul beszélnénk, a Szent Koronánk ma is valamelyik külföldi kincstárban kallódna, Debrecen és az egész Tiszántúl pedig román terület lenne. A nemzetet nem az ilyenek építik és tartják fenn, mint Te.

2012. ápr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ma 09:43


Bár ez egy névtelen fórum, de nekem van egy olyan sejtésem, hogy mi ezt egyszer egy másik topikban már átbeszéltük eredmény nélkül.

2012. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Felmérést végzett mind a kétmillió fiatalkorú magyar és hárommilliárd fiatal között világviszonylatban, ezek után meghozta a döntését a nemzeti érzelemről.
2012. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!