Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ez a zene magyar...

Szerinted ez a zene magyar ellenese vagy ez csak egy normális vélemény?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=i6ueq8RR5bw&feature=related


Én kétféle képen tudtam értelmezni...


1.Leszólja azokat akik magyar érzelműek.

2.Felesleges magyarkodni mert ebben az országban mindenki átbasz mindenkit, és abból még inkább hátrányod van,hogy magyar vagy...szóval értitek,mint mikor azt mondják hogy "birkák vagyunk" önkritika talán a jó kifejezés,hogy önkritikaként mondja ezeket?

Szerinted?


2012. márc. 28. 21:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
Egy trágár,gusztustalan szöveg. Nem normális,és egy normális magyar csak undorral hallgatja.
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
42%
Ez teljesen nyilvánvalóan egy, a magyar nemzet elleni kirohanása néhány agyhalott cigánynak.
2012. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

[link]


Nem éppen cigány...csak szerintem 2 féle képpen lehet értelmezni a szöveget,magyar ellenes és magyarként.

2012. márc. 28. 22:00
 4/37 anonim ***** válasza:
26%
A képet elnézve bele sem merek gondolni, hogy ez micsoda. Viszont felvetődik bennem a kérdés, hogy mit keres Magyarországon.
2012. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Ez akár magyar ellenes, akár nem, iszonyat primitív.

Elég szegény lelkivilága lehet az illetőnek. Sajnálom.

2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Elég ratyi. Értem én az ostorozó hazaszeretet, de ez nem az. Ez szimplán leszólás.
2012. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%

A videót megjelöltem, mint nemzeti hovatartozás elleni gyűlöletkeltő tartalmat. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa.


Egyébként nem normális vélemény, még trágárkodás nélkül sem volna az.

2012. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Nem csak ez az egy videó van fent, és már több mint 5 éve terjed, nem fog semmi sem változni ezzel kapcsoaltban.

Ezzel messze jár Dopeman videójától, és még az sem fog bíróság elé kerülni, ez a videó maradni fog ,felesleges bármit tenni ellene.

2012. márc. 28. 22:32
 9/37 anonim ***** válasza:
50%
Abszolút antimagyar köcsög ez a senkiházi.
2012. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
37%

"Elég ratyi."


Mint a Kárpátia gitárosának játéka.


"1.Leszólja azokat akik magyar érzelműek."


Ezeket a "magyar érzelműeket" mindenki leszólja. Vagy most melyik magyar érzelműekről beszélünk? A kopasz, alkoholista, 6 osztályt végzett, árpádsávos zászlót lengető, történelmet nem ismerő díszmagyarról?

2012. márc. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!