Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ez a zene magyar...

Szerinted ez a zene magyar ellenese vagy ez csak egy normális vélemény?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=i6ueq8RR5bw&feature=related


Én kétféle képen tudtam értelmezni...


1.Leszólja azokat akik magyar érzelműek.

2.Felesleges magyarkodni mert ebben az országban mindenki átbasz mindenkit, és abból még inkább hátrányod van,hogy magyar vagy...szóval értitek,mint mikor azt mondják hogy "birkák vagyunk" önkritika talán a jó kifejezés,hogy önkritikaként mondja ezeket?

Szerinted?


2012. márc. 28. 21:54
1 2 3 4
 21/37 Valaki0702 ***** válasza:
Ez egy olyan ritka alkalom amikor minden párti egyetért.
2012. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Valaki0702 ***** válasza:
Én is ellenőrzésre küldtem ugyan abban a kategóriában amelyben az egyik előző komentelő.
2012. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

xd a tesóm ezt hallgatja

mindig mondom neki, h kapcsolja már ki...

2012. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
22%
Normális vélemény a magyarkodókról.
2012. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
TE, 19:52-es! Mi az apád f@szát képzelsz te? Elvégre MAGYARORSZÁGON vagyunk! "Magyarkodás" - pont az ilyen senkiházik találhatták ezt ki. Még magának a szónak is alig van értelme! Na húzzál kifelé ebből az országból de rögtön! Még a Gyurcsótány is megmondta: el lehet innen menni! Nincsen rátok, hazaárulókra szükségünk!
2012. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Pro Patria ***** válasza:

"Valaki0702 válasza:

Aki ezt elénekli, leírja az egy szégyentelen HAZAÁRULÓ az a baj, hogy sok 16-18 éves így fogja fel a politikát"

- Azért ezt mégis vicces tőled olvasni, miközben egy másik kommentetben azt írtad, hogy 12 éves vagy...

2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

"Még magának a szónak is alig van értelme! Na húzzál kifelé ebből az országból de rögtön! Még a Gyurcsótány is megmondta: el lehet innen menni! Nincsen rátok, hazaárulókra szükségünk!"


Érdekes, hogy az ehhez hasonló sablonszövegek, hogy elterjedtek az öszödi beszéd után. Előtte az ilyeneket mostanában hangoztató divatjobboldali tinik kiröhögtek minden kultúrával kapcsolatos dolgot most pedig veritek a melleteket, hogy mekkora magyarok vagytok és aki nem ért veletek egyet az hazaáruló (persze a kultúráról semmit sem tudtok, übermagyar létetekre). Miért nem mész játszani a kis barátaiddal? Nem értesz a politikához, nem kéne foglalkoznod vele még ilyen kannás boros szinten sem.

Amúgy Gyurcsány elvtársadra nem ildomos hivatkozni, ha ekkora "harcos" vagy.


Inkább tanulj az érettségire mert lehet, hogy töriből elvasalnak.

2012. ápr. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
05:06-os! "veritek a melleteket, mekkora magyarok vagytok." Ez is sablonszöveg, ha már itt tartunk. És mi az hogy a magyar hazafiakat itt Magyarországon (!!!) leszólják, mert "magyarkodnak"! Figyelj ide, pl.: az USA-ban sok házra kiteszik a lobogójukat, csupa csillagos-sávos cuccban jár némelyik amcsi, és mit mondanak rájuk ott? -szereti a hazáját! És ezt nem nézik le. Bezzeg ha én a házamra kitennék egy trikolór, vagy árpádsávos zászlót, akkor meg közszégyennek vagyok kitéve, mert "magyarkodok"! Ez normális körülmények között nem lenne így! És a töri tudásomba mit kötsz bele? Nem is volt erről szó!
2012. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
65%

"veritek a melleteket, hogy mekkora magyarok vagytok"


Igazán nem akarok beleszólni a hülyeségeidbe, de a magyarok semmik ilyen téren a környező népekhez képest, és nem csak. A románoknál minden lámpavason van egy román zászló, a cseheknél még a céglogókban is benne a cseh zászló, még akkor is, ha csak egy sarki közért, a németeket meg nem is boncolgatom, épphogy a vécépapír nem nemzeti színű.


Én azt értem, hogy sérti a szemedet a magyar nemzeti öntudat, de igazán kereshetnél egy más nyelvű fórumot az ezzel kapcsolatos károgásaid terjesztéséhez.

2012. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy ez a nemzeti érzelem azok között terjedt el akik semmire sem vitték az életben. Kellemetlen lehet, ha az összes dolog amire büszke lehet egy ember a származása. Ti bajotok.
2012. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!