Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A krasznahorkai vár. Miért...

A krasznahorkai vár. Miért titkolják el?

Figyelt kérdés

Direkt meggyújtsák a nagyfejesek. És ráfogják a cigarettára. Tünjön el végre a cigaretta még a föld színéről is. Úgyis ezt akarják elérni. Nem hiszem, hogy egy 11 éves gyerek cigaretta miatt gyújtotta volna fel. Ez így nem tiszta, valami elhallgatás van itt.

Úgyis boszorkányüldözés van a dohányosok ellen.

Fogjunk mindent a cigarettára, mintha gyufa nem is létezne a világon. Egy 11 éves gyerek biztos nem cigarettával szórakozik, hanem gyufával.


2012. márc. 11. 20:02
1 2 3
 11/25 Pro Patria ***** válasza:
100%

"Az állam ott szed be pénzt, ahol tud. Akármikor, akárkitől, akármilyen áron. Mivel mindenáron az államadósság megléte a cél."

- Épp ellenkezőleg. Azért nem tiltja be teljesen, mert nagy pénzt hoz.


"A dohánytörvény is egy marhaság, mert tudják, hogy senki sem szokik le."

- Akkor nem a törvény marha...

+ A lopásról sem szokik le a tolvaj, mégis tiltják.


"De ha a rendőrség rajtakap valakit áprilistól az pénzbüntetéssel jár. És ezt akarja az állam: Minél több pénz follyon be."

- Akkor tegyél ellene: szokj le.


Bírom, amikor a dohányosok így meg vannak sértődve, mert az emberek utálják az értelmetlen, semmire se használható, sőt káros és rákot okozó, másokat is veszélyeztető bűzrudakat.

Nemhogy miért nem szoknak le róla, sokkal inkább MIÉRT szoknak rá?!...

És még mi kérjünk bocsánatot.

2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Én majd csak a temetőben szokok le. Engem nem törnek meg, az biztos. Másokat megtudnak félemlíteni, de engem nem.


Nemcsak a cigaretta okoz rákot. A külföldről behozott mérgezett ételek. Pl: Uborka. A Pepsi is rákot okoz, mondta a média. És a mobiltelefon is. Utánnanézhettek az interneten. És még ki tudja, hogy mi.

Akkor cigizek, amikor akarok. Nyugodtan mehetnénk az embervédő szervezethez. Mik vagyunk mi? Majmok? Hogy ennyire kiközösítenek minket?

2012. márc. 11. 21:50
 13/25 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalakon két táborra szakadtunk. A dohányosok fizessenek több TB-t, Útálom a dohányosokat. Megölöm őket. Stb... És még mi ne legyünk felháborodva? Remélem a nemdohányzókra is kiszabnak majd valamilyen törvény által tripla összeget és őket is szapulják majd, de ezerszer jobban, mint a dohányosokat.
2012. márc. 11. 21:54
 14/25 A kérdező kommentje:
Levegő adó. Ez hogy tetszene? Be is írok Orbán Viktornak, őt úgyis az érdekli, hogy minél hamarabb legyen meg az államadósság.
2012. márc. 11. 21:56
 15/25 A kérdező kommentje:
Vagy tiltsák be a diszkó, rock, hip-hop zenét. És csak olyan zenét halgassunk, amilyet a kormány és az EU megszabályoz. Engem ugyse érdekel a zene.
2012. márc. 11. 21:58
 16/25 A kérdező kommentje:
Halgasson mindenki egyházi zenét. Mert úgyis ezt akarják elérni. A tökéletes világra törekszenek. Miért is van állandóan a tv-kben romantikus és dráma film? Miért vezették be a 3 csapásos törvényt? Miért hallom azt a tv-ben minden egyes perc után és a reklámokba is, hogy: isten? A világot az EU, a manipuláló média és a bankárok irányítják. A média a legjobb ebben, mert úgy formálják át az embereket érzelmileg, ahogy ők akarják.
2012. márc. 11. 22:12
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem lesz sem cigi, sem alkohol, sem drog, sem gyárkémény, bűz, benzinnel menő autók.

Helyette jön az elkényelmesedés: Aggyal irányítható tv, számítógép, kocsi. És teleportálás. Ezért híznak majd el az emberek, mert még a lábukat és kezüket sem mozdítsák meg, és már bekapcsolták a számítógépet, tv-t, és eljutnak oda, ahova akarnak. Mozgás nélkül. Én nem ilyen jövőre vágyom.

2012. márc. 11. 22:16
 18/25 A kérdező kommentje:
De már most is van ilyen: Elektromos bicikli. Annyi pénze van, hogy azt sem tudja, hova tegye, ezért vesz egy ilyet. Közben meg biciklivel úgy legagyom, mint az állat. Pedig nem is megyek gyorsan. Csakhát a kényelem, az a fontos.
2012. márc. 11. 22:20
 19/25 tetro ***** válasza:
Megnézném én téged amikor egy normális elektromos biciklit legyalsz... :D
2012. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Láttam már menet közben. Alig ment 20-al.
2012. márc. 11. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!