Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A krasznahorkai vár. Miért...

A krasznahorkai vár. Miért titkolják el?

Figyelt kérdés

Direkt meggyújtsák a nagyfejesek. És ráfogják a cigarettára. Tünjön el végre a cigaretta még a föld színéről is. Úgyis ezt akarják elérni. Nem hiszem, hogy egy 11 éves gyerek cigaretta miatt gyújtotta volna fel. Ez így nem tiszta, valami elhallgatás van itt.

Úgyis boszorkányüldözés van a dohányosok ellen.

Fogjunk mindent a cigarettára, mintha gyufa nem is létezne a világon. Egy 11 éves gyerek biztos nem cigarettával szórakozik, hanem gyufával.


2012. márc. 11. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Jujjj, hasogassa a fülem... Amúgy, milyen nagyfejes gyújtaná fel? Kímélj meg bennünket légyszíves az agyalágyult összeesküvés elméleteidtől és príma logikádtól!
2012. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nagyfejesek: Politikusok. Akinek még nem tűnt fel, egyre jobban piszkálják a dohányosokat, hát akkor miért ne fognák rá a cigarettára? Amikor éppen gyufa is lehetett. Mert nem csak cigarettával lehet ám tüzet gyújtani: PL: gyufa, benzin, stb...
2012. márc. 11. 20:22
 3/25 tetro ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, hogy idén ez a legjobb elmélet amit olvastam. Szóval szerinted azért állítják, hogy cigaretta miatt keletkezett a tűz, hogy ezzel is a cigi ellen lobbizzanak? szenzációs. javaslom válasszunk téged királynak az ország élére!
2012. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Aki volt gyerek, (mert a hírekben 11 éves gyerekeket mondtak ki tettesnek), az cigivel szórakozott? Én 11 éves koromban gondolni sem mertem a cigire, inkább gyufával szórakoztam. De akkor sem gyújtottam fel semmit.
2012. márc. 11. 20:26
 5/25 A kérdező kommentje:
Egyébként meg egyre több tűzesetről számolnak be a tv-ben szinte minden nap. És mind a cigaretta csinálta? Nem hinném. De szivesen ráfogná mindenki a cigire.
2012. márc. 11. 20:28
 6/25 A kérdező kommentje:
Ha valakinek felgyullad a háza, és bemutatja a tv, mi a jelszó? Adakozzatok.
2012. márc. 11. 20:32
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Okoska! A mai tizenévesek bizony kipróbálják a cigit. Még pedig olyan helyen,ahol a felnőttek nem látják! Erre egy erdő vagy vár töve a legalkalmasabb! Ha eldobja a cigit,mielőtt az kialszik,akkor gyorsan keletkezik a tűz!

Az elméleted pedig egy nagy marhaság!

2012. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az állam ott szed be pénzt, ahol tud. Akármikor, akárkitől, akármilyen áron. Mivel mindenáron az államadósság megléte a cél.
2012. márc. 11. 20:47
 9/25 A kérdező kommentje:
A dohánytörvény is egy marhaság, mert tudják, hogy senki sem szokik le. De ha a rendőrség rajtakap valakit áprilistól az pénzbüntetéssel jár. És ezt akarja az állam: Minél több pénz follyon be. Még később a magánnyugdíjat is felhasználják és beépítik az államadósságba. Mert nekem sem fizették ki. Pedig járt volna.
2012. márc. 11. 20:51
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem is kevés, csakhát a kifizetés napján furcsamódon a számlaegyenleg: 0 ft. Holott a papíron ott az összeg. R*hadt O*P. (Nem írok ki semmilyen céget, mert kitiltanak innen). Ha már a c*gány szóért is szóltak.
2012. márc. 11. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!